Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrytý vypínač
Autor Zpráva
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #41
RE: Skrytý vypínač
Taky si menim symboly na knoflikach denne Tvrďák

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
02-03-2015 06:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zizal Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 299
Připojen(a): 08-06-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #42
RE: Skrytý vypínač
(02-03-2015 10:07 AM)palo-cherokee napsal(a):  V zásade áno, (aj keď ja by som asi prerušil iný obvod) ale trúbenie je nahovno. 9 z 10 ľudí ti potvrdí, že rôzne húkajúce alarmy a trúby po sídliskách veselo ignorujú, maximálne sa obrátia v posteli na druhý bok hovoriac pritom niečo od nejakom debilovi a tak podobne.

Asi mame jine nastaveni gerontodomobrany. Zvuky alarmu filtruji, ale zkus tu po sobe 4x zatroubit a nekdo ti doporuci pouzit mobil a jak zatrubis 6x tak ti posle mestske pomocniky a ochranare, kterym dodaji detailni popis ruseni verejneho poradku. A pokud to nechas troubit dlouho leti se podivat jak dopadla dalsi havarka na krizovatce. Pouceni kriminalkama vi ze to vetsinou znamena ze nekomu bouchl airbag do xichtu, nebo ze je hlavni hrdinka v nesnazich. Sekl se mi alarm na LR a nez jsem nasel klice k odpojeni baterky tak byly balkony obsazene a hlidka na ceste. Aspon to nebyli cypi a posvitili mi baterkou, kdyz jsem hledal sroubek co mi pri demontazi nekam uletel.

Ale uznavam ze taky zapojuju spinace jinam. Originalni reseni kolegyni vytvorila asistencni sluzba. Koupila auto s tajnym spinacem (ktery ale majitel utajil pri prodeji). Jeji 2 leta dcera ho zrejme nasla a pouzila. Takze zavolala asistencku, ta detekovala chybu, pripojila palivovou pumpu na zadni obrysovku a bylo. Tajny spinac co ani nepotrebuje vlastni spinac :)

Pri cene GSM GPS lokatoru mi prijde nesmysl usetrit litr na ktery vyjde... Lokator pomerne dobre pomaha i pri vyuziti odtahovky.
02-03-2015 06:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Zizal za tento příspěvek:
sparc
david74 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 61
Připojen(a): 18-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #43
RE: Skrytý vypínač
(02-03-2015 06:35 PM)JaneK napsal(a):  Taky si menim symboly na knoflikach denne Tvrďák

Chehták
02-03-2015 08:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #44
RE: Skrytý vypínač
(02-03-2015 06:59 PM)Zizal napsal(a):  
(02-03-2015 10:07 AM)palo-cherokee napsal(a):  V zásade áno, (aj keď ja by som asi prerušil iný obvod) ale trúbenie je nahovno. 9 z 10 ľudí ti potvrdí, že rôzne húkajúce alarmy a trúby po sídliskách veselo ignorujú, maximálne sa obrátia v posteli na druhý bok hovoriac pritom niečo od nejakom debilovi a tak podobne.

Asi mame jine nastaveni gerontodomobrany. Zvuky alarmu filtruji, ale zkus tu po sobe 4x zatroubit a nekdo ti doporuci pouzit mobil a jak zatrubis 6x tak ti posle mestske pomocniky a ochranare, kterym dodaji detailni popis ruseni verejneho poradku. A pokud to nechas troubit dlouho leti se podivat jak dopadla dalsi havarka na krizovatce. Pouceni kriminalkama vi ze to vetsinou znamena ze nekomu bouchl airbag do xichtu, nebo ze je hlavni hrdinka v nesnazich. Sekl se mi alarm na LR a nez jsem nasel klice k odpojeni baterky tak byly balkony obsazene a hlidka na ceste. Aspon to nebyli cypi a posvitili mi baterkou, kdyz jsem hledal sroubek co mi pri demontazi nekam uletel.

Ale uznavam ze taky zapojuju spinace jinam. Originalni reseni kolegyni vytvorila asistencni sluzba. Koupila auto s tajnym spinacem (ktery ale majitel utajil pri prodeji). Jeji 2 leta dcera ho zrejme nasla a pouzila. Takze zavolala asistencku, ta detekovala chybu, pripojila palivovou pumpu na zadni obrysovku a bylo. Tajny spinac co ani nepotrebuje vlastni spinac :)

Pri cene GSM GPS lokatoru mi prijde nesmysl usetrit litr na ktery vyjde... Lokator pomerne dobre pomaha i pri vyuziti odtahovky.

Kdo říká,že ten lokátor nemá? Mrkálek
Na všechno řešení je protiřešení. I na ten lokátor. Nic nezabrání ukradení ale má to zkomplikovat a zredukovat ty,co se o to budou snažit. Kdo už dokáže přejít přes origo imoblizér,tak vše ostatní je už pro něj legrace. Ale pokud tam máš víc systémů,tak to zdrží a možná i odradí.
Každopádně troubení je přesně jak psal Palo. A ještě jsem neviděl,že by někdo k hokajícímu autu přijel. A to u nás v ulici je pár aut,co začnou houkat,pokud se odtlačují.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
02-03-2015 09:30 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #45
RE: Skrytý vypínač
(01-03-2015 10:02 AM)JaneK napsal(a):  Ja bych prerusil debatu. Nepritel nasloucha Zdůrazňovač
Vypínač na vedení CPS to jistíMrkálek
02-03-2015 09:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #46
RE: Skrytý vypínač
Nikdo by mne nedonutil sahnout do OEM elektriky na aute krome zasuvky 15/30 a plus polu baterie. JazykoPlaz
Vse pridane musi byt naprosto autonomni systemy naprosto nezavisle na OEM. I ten blbej vypinac je zdroj naslednych poruch a prekvapeni. Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
02-03-2015 09:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #47
RE: Skrytý vypínač
Nesmíš bejt hned ze všeho vysranej. Chehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
02-03-2015 10:08 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #48
RE: Skrytý vypínač
(02-03-2015 09:56 PM)JaneK napsal(a):  Nikdo by mne nedonutil sahnout do OEM elektriky na aute krome zasuvky 15/30 a plus polu baterie. JazykoPlaz
Vse pridane musi byt naprosto autonomni systemy naprosto nezavisle na OEM. I ten blbej vypinac je zdroj naslednych poruch a prekvapeni. Chehták
Jsi měkejSmíšek
Blbý je to v případě,že máš hosipa (hovno si pamatuju) a neuděláš si poznámky co jsi jako a proč,pro příppad stráty povědomí,to se z toho můžeš při okysnutí vypínače následně potonto...Chehták
02-03-2015 10:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #49
RE: Skrytý vypínač
Kombinace obeho. Chehták
Vsimni si, ze nejvic jsou odvazni ti , co o tom vi uplny prd valim_se_smichy

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
02-03-2015 11:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #50
RE: Skrytý vypínač
mám tu zkušenost, že veškerý nástražný a zabezpečovací systémy se dřív, nebo později obrátí proti mne - a auto mi ukradnou zrovna v momentě, kdy je zapomenu aktivovat Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
02-03-2015 11:51 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)