Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 4 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
Autor Zpráva
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #611
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
Řešením je taky zmenšit rejd, kdy kolo práce ve výkopu ještě víc vyhne a vyletí kuličky.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
04-04-2019 06:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mara Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 561
Připojen(a): 16-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #612
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
Krizum nedela dobre hrabani v rejdu - - vytahaj se ty ouska a neni kam davat novej kriz.....

RCV poloosy.

Kloub ti praska kvuli spatne predni naprave ...ja zesilil nohavice-vlozna trubka, zesilil jsem cecka zevnitr a napojeni na nohavici i zvenku a od te doby za tri sezony ani jeden kloub , ale jen tyc v miste manzety, kde je nejslabsi....a to jsem jezdil 35" a 34" kola

Je pravda ze s tim nezavodim a vse resim rozumem, ale projel jsem s tim kde co a obcas to i nakrmil . . . .

Mozna pomohla i drobet vic prohla paka rizeni, ktera lehce omezila rejd, ale tomu neverim, protoze v tech vykopech kdyz to lezelo na jednom kole se vse dotocilo stejne az nadoraz
[/quote]
Jo, tu trubku do nohavice mám ještě tu od tebe, dám ji tam a vyztužím i ty Cečka a uvidím jestli se to zlepší :)

https://www.youtube.com/watch?v=OXipdnxN1lY
04-04-2019 08:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pete awd Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 295
Připojen(a): 08-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #613
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
Zkus kouknout na pevnostní poloosy Ten Factory a kříže myslim Spicer.
Samozřejmě RCV je top, i presto půjdu v budoucnu cestou větší nápravy a poloosy Yukon+kříže Spicer, ale na Wranu YJ. Tvrďák
Nejlepší v poměru cena/výkon a hodně užívaná u nás je cesta Jeep V8 a Patrol nápravy PalecNahoru navíc zašperovaný ARB air locker. Mrkálek

Chevy Silverado 1500 Z71 exCap 04'5.3/AT32" Town Truck
Jeep ZJ 98'5.9/AT28" Fast SUV
Chevy Tahoe 2door 97'5.7/AT32" Green Monster
Jeep XJ 2door2.1D/4"home lift/MT33" Off Sheriff
Jeep YJ 4.0/MT37"-39" Moab Off
04-04-2019 08:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mara Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 561
Připojen(a): 16-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #614
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
Čau, chlapi mám dotaz ohledně přídavky. Teď mi WJ delší dobu stalo a děje se to ze když prerarzuji na redukci tak se to někdy sekne na neutrálu a nejde tam nic zařadit, když s tím delší dobu kvedlam tak tam nakonec něco skočí a z toho to tam laduji jak nic a pak se stane tohle, nejhorší je ze zrovna na neutrálu ze se nehnu proste nikam. Dokonce už se mě povedlo ulomit i drzak táhla na páce Zklamánek Ještě mám poznatek ze když se to v tom neutrálu zasekne tak mě přijde ze se tam něco točí lehounce přes zuby o když mám na automatu N

Dik

https://www.youtube.com/watch?v=OXipdnxN1lY
31-08-2019 08:40 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #615
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
(31-08-2019 08:40 AM)mara napsal(a):  Čau, chlapi mám dotaz ohledně přídavky. Teď mi WJ delší dobu stalo a děje se to ze když prerarzuji na redukci tak se to někdy sekne na neutrálu a nejde tam nic zařadit, když s tím delší dobu kvedlam tak tam nakonec něco skočí a z toho to tam laduji jak nic a pak se stane tohle, nejhorší je ze zrovna na neutrálu ze se nehnu proste nikam. Dokonce už se mě povedlo ulomit i drzak táhla na páce Zklamánek Ještě mám poznatek ze když se to v tom neutrálu zasekne tak mě přijde ze se tam něco točí lehounce přes zuby o když mám na automatu N

Dik

hele blbá otázka , dáváš to tam při pohybu auta jo ?

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
31-08-2019 08:57 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mara Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 561
Připojen(a): 16-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #616
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
(31-08-2019 08:57 AM)mik napsal(a):  
(31-08-2019 08:40 AM)mara napsal(a):  Čau, chlapi mám dotaz ohledně přídavky. Teď mi WJ delší dobu stalo a děje se to ze když prerarzuji na redukci tak se to někdy sekne na neutrálu a nejde tam nic zařadit, když s tím delší dobu kvedlam tak tam nakonec něco skočí a z toho to tam laduji jak nic a pak se stane tohle, nejhorší je ze zrovna na neutrálu ze se nehnu proste nikam. Dokonce už se mě povedlo ulomit i drzak táhla na páce Zklamánek Ještě mám poznatek ze když se to v tom neutrálu zasekne tak mě přijde ze se tam něco točí lehounce přes zuby o když mám na automatu N

Dik

hele blbá otázka , dáváš to tam při pohybu auta jo ?

To asi ne, nikdy jsme to tak nedělal

https://www.youtube.com/watch?v=OXipdnxN1lY
31-08-2019 09:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #617
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7
(31-08-2019 09:34 AM)mara napsal(a):  
(31-08-2019 08:57 AM)mik napsal(a):  
(31-08-2019 08:40 AM)mara napsal(a):  Čau, chlapi mám dotaz ohledně přídavky. Teď mi WJ delší dobu stalo a děje se to ze když prerarzuji na redukci tak se to někdy sekne na neutrálu a nejde tam nic zařadit, když s tím delší dobu kvedlam tak tam nakonec něco skočí a z toho to tam laduji jak nic a pak se stane tohle, nejhorší je ze zrovna na neutrálu ze se nehnu proste nikam. Dokonce už se mě povedlo ulomit i drzak táhla na páce Zklamánek Ještě mám poznatek ze když se to v tom neutrálu zasekne tak mě přijde ze se tam něco točí lehounce přes zuby o když mám na automatu N

Dik

hele blbá otázka , dáváš to tam při pohybu auta jo ?

To asi ne, nikdy jsme to tak nedělal

no ale to bys měl , auto by mělo bejt mírně v pohybu cca 5km/h ....

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
31-08-2019 10:04 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)