Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
Autor Zpráva
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #11
RE: Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
Zajímavej lift, hlavně pro nás co to máme jen na koukání a do terénu se nám moc nechce valim_se_smichy

Dá se ten lift kit koupit i po dílech (třeba prodloužení tyček zadního stabilizátoru mi přijde celkem k ničemu, když plánuju zahodit zadní stabilizátor), stejně tak relokace pahandarky, když pak byla použita od jiného výrobce?

Osobně bych to ještě doplnil o přední odpojovatelné tyčky stabilizátorů. A tak mě napadá, tady na fotkách je relokace pahandarky od jiné firmy, ale bavíme se o přední nebo o zadní? Na instalačním videu od výrobce je taky montáž jen zadní relokace, ale o předku se nezmiňují, tam relokace není třeba?

Koukal jsem i na kompletní set od teraflex 2,5" s tlumičema a pružinama, ale je to konstruovaný na auto co má zátěž navíc, což já nemám a ani neplánuju a navíc tím, že většinu času trávím na asfaltu tak bych rád auto pohodlný a nechce se mi riskovat výměna tlumičů a pružin za jiné než tovární.

Jinak uvažuju do budoucna, momentálně nění lift na pořadu dne, ale čeká ve frontě za věcma co jsou přednější.

No kdyby něco byl bych rád za postřehy :)

2007 JKU Sahara, benál + automat
19-08-2017 08:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #12
RE: Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
Potom Tě nemusí zajímat lift-kit od Teraflexu ale kup jen někde nějaký no-name podložky potřebný výšky.
Relokace od teraflexu je jen na zadek. Předek při 2,5" liftu skoro neuhne do strany a kola jsou stále uprostřed.
Přední prodloužený dorazy jsou blbý,brnkaj o pružiny.Lepší jsou puky.A zadní se dají taky jednoduše vyřešit.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
19-08-2017 08:53 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #13
RE: Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
Za info, že není potřeba mít přední relokaci díky.

No a co se týče toho ostatního, že se to dá vyřešit, tak to se sice dá, ale po pravdě já nic řešit nechci, protože moje znalosti/schopnosti jsou dost omezené a tak potřebuju koupit hotový díly a s návodem ideálně videem na youtube je nainstalovat.

Ani nevím jestli to budu dělat sám nebo to nechám někoho udělat.

2007 JKU Sahara, benál + automat
20-08-2017 04:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #14
RE: Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
to bys asi měl někoho nechat udělat.
20-08-2017 04:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #15
RE: Wrangler JK Unlimited 2,5" TERAFLEX
(20-08-2017 04:21 PM)Wily napsal(a):  to bys asi měl někoho nechat udělat.

Na youtube se to nezdá tak složitý Chehták

2007 JKU Sahara, benál + automat
20-08-2017 04:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)