Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrangler TJ- kontrolka motora r.v 2000
Autor Zpráva
robert ollari Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 28-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #1
Wrangler TJ- kontrolka motora r.v 2000
zdravím chlapci.

nevedel by mi niekto poradiť kde môže byť problém s mojim TJ 4,0 r.v 2000 keď brodím po čase sa rozsvieti kontrolka motora, niekedy vypadnú blinkre aj stierače, rádio a hodiny. Po čase to zase nabehne. Ak aj svieti kontrolka motora tak samodiagnostika nevypíše žiadnu chybu. Mal som to aj v jeepe v BA ale na nič neprišli diagnostika bez chyby. Skontrolovali, komplet elektriku v kokpite lebo mi pretesňovali čelné okno tieklo tam ako do starej plechovky a bolo to ok. Tiež im to na chvíľu prestalo fungovať ale keď to dali do dielne zrazu to začalo všetko chodiť a viac sa to nezopakovalo. Potom som s tým vybehol zajazdiť- brodiť a znova to začalo. Chvíľu išiel na 5 valcov ale to sa rýchlo upravilo. Stierače a ostatné za chvíľu nabehli tiež a kontrolka motora prestala svietiť asi tak po 15 štartoch ale to trvalo asi 2 týždne lebo som nemal čas jazdiť. Včera som to len tak bol prebehnúť po ceste a samovoľne zhasla. Bude to niekde v motorovom priestore netesné vraj je tam nejaký elektrický okruh ktorý súvisí aj zo stieračmi... . V Jeepe mi povedali nech to donesiem keď to bude svietiť ale zase všetko normálne beží. Vybehnem do brodu a skúsim to znova nasimulovať nech sa na to pozrú keď to bude svietiť. Rád by som vedel či sa niekto už stretol s takýmto fenoménom. Vďaka za každú radu.
03-11-2013 05:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
robert ollari Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 28-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: Wrangler TJ- kontrolka motora r.v 2000
Ahojte.

Problem vyrieseny. Vypadavanie elektriky bol problem v spinacke.
Kontrolka motora svietila lebo sporadicky dochadzalo k preruseniu kontaktu na vstrekovaci 3 valca kvoly zlomenej poistke.
15-11-2013 07:07 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro robert ollari za tento příspěvek:
WašeK
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #3
RE: Wrangler TJ- kontrolka motora r.v 2000
No vida! Tady se dozvíš vše! ChehtákPalecNahoru

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
15-11-2013 08:41 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
robert ollari, WašeK
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)