Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
První den s WK II 3,0 V6
Autor Zpráva
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #731
RE: První den s WK II 3,0 V6
(03-02-2016 06:00 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(03-02-2016 05:40 PM)mkovi napsal(a):  Tak můžu napsat zkušenost se zaruční opravou v jeep/mercedes servisu. Klapku topení zkoušeli léčit softwarově, což nepomohlo, nakonec endoskopem vyndali polámaný ozubený půlkruh. Takže jsem objednanej na další servis 15.2. a auto jsem dostal zpět netopící. Problém je prý dodávka dílů. Dokud byl jeep pod mercedesem tak v hodinách. Dnes pod fiatem je sklad buď v polsku, díl za 2 dny, v itálii za týden, nebo z USA v týdnech. Podle toho kde bude. Takže dostanu náhradní auto a moje bude stát s rozebranou palubkou a čekat. Prý se neví co bude potřeba a nejde to objednat dopředu. Náhradní auto bude renegade a seznámíme se zřejmě dobře.

mohu do puntíku potvrdit,co bylo napsáno viz výše, pod Fiatem je cesta náhradních dílů ze skladu k servisu mnohem delší,než tomu bylo v alianci s Mercedesem, tzn dny vs týdny, já dnes velmi nerad vracel klíčky od náhradního MB C kupé,dlouho jsem neměl tak příjemný auto k dispozici, s Renegadem se tedy seznámíš,ale popravdě,kde se jeden výrobce snaží o kvalitu,tak u druhýho je dávno samozřejmostí,můžu říci,že mě to Céčko dost oslovilo-designem,kvalitou provedení,jízdními výkony,příjemným pocitem za volantem,lehkostí jízdy,zkrátka dobrý auto
MB C je opravdu dobré auto. Myslím, že moje doba se blíží. JazykoPlaz

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
04-02-2016 07:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #732
RE: První den s WK II 3,0 V6
(03-02-2016 09:30 PM)Pakosta napsal(a):  To mate jeste dobry. Nam tam za actrose davaj smarta.

smarta by měli dávat k aktrosu místo rezervy Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
04-02-2016 08:58 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
Jarda K
mkovi Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 117
Připojen(a): 13-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #733
RE: První den s WK II 3,0 V6
Docela mě lhůty na náhradní díly u jeepu štvou. Teď budu klidně jezdit renegedem, ale co když se stane nějaká závada někde na cestě po evropě. To mě třeba ve francii pak řeknou, že díl bude za 4 týdny. Musím se na to zeptat.

WKII MY 2014 3,0 CRD
WG 2,7 CRD
04-02-2016 06:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #734
RE: První den s WK II 3,0 V6
(04-02-2016 06:06 PM)mkovi napsal(a):  Docela mě lhůty na náhradní díly u jeepu štvou. Teď budu klidně jezdit renegedem, ale co když se stane nějaká závada někde na cestě po evropě. To mě třeba ve francii pak řeknou, že díl bude za 4 týdny. Musím se na to zeptat.

závada na cestě je postrach,existuje nějaká Jeep asistance,dovoláš se na operátora v Čechách,ten ti vyšle servisní vozidlo,odtahovku a měl bys mít zaplacený náklady na dopravu a pobyt v souvislosti s poruchou,to vše je ale teorie,auto by ti z dálnice odtáhla nejspíč nejbližší dostupná odtahovka zavolaná místní dálniční policií,zda by opravu zajišťoval nejbližší servis Jeep v cizině anebo by odtahovka vezla auto zpět do ČR netuším,jak by ses dopravil z místa poruchy zpět do ČR,kdo by pořešil auto v tom servisu /klíče,doklady,osobní věci v autě/ netuším, raději ani nemyslet a modlit se za spolehlivost svýho auta, díly jdou vždy z nejbližšího skladu, pro ČR je to v Polsku ,konkrétně pro Ostravu kousek asi 30km od hranic,nicméně vše trvá dýl,než tomu bylo dříve ze skladů z Německa

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
04-02-2016 07:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)