Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 2 Hlasů - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DwPetr - WJ 4.0 projekt
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #21
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
plyn do sání, pokud se ho povede dobře namontovat a úspěšně rozchodit, je mnohem spolehlivější než sekvence PalecNahoru
4.0 do sání funguje dobře

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
13-08-2013 08:58 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Andrejjeep Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 195
Připojen(a): 15-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #22
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Stando: plyn do sání, pokud se ho povede dobře namontovat a úspěšně rozchodit

Ano a tu poväčšinou býva kameň úrazu Chehták
Ak niekto montuje LPG do sania tak len kvoli cene aby to bolo čo najlacnejšie a poväčšinou sa to tam len namrdá aby to NEJAKO chodilo a šmitec.

Pri sekvenčnom máš daleko viac možností nadstavenia RJ LPG, úprav map a pod, dá sa to vyladiť tak že nepoznáš kedy ideš na LPG a kedy na benzín, len sa to chce trochu viac pohrať ako zvyčajne je ochotný montážnik lpg venovať autu.

Zatial čo nám prišlo z LPG do sania tak to bola katastrofa.

A.
14-08-2013 12:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #23
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Se uvidíNevěřícník

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
14-08-2013 12:09 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Andrejjeep Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 195
Připojen(a): 15-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #24
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Každopádne držím palcePalecNahoru

A.
14-08-2013 12:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #25
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
(14-08-2013 12:05 PM)Andrejjeep napsal(a):  Stando: plyn do sání, pokud se ho povede dobře namontovat a úspěšně rozchodit

Ano a tu poväčšinou býva kameň úrazu Chehták
Ak niekto montuje LPG do sania tak len kvoli cene aby to bolo čo najlacnejšie a poväčšinou sa to tam len namrdá aby to NEJAKO chodilo a šmitec.

Pri sekvenčnom máš daleko viac možností nadstavenia RJ LPG, úprav map a pod, dá sa to vyladiť tak že nepoznáš kedy ideš na LPG a kedy na benzín, len sa to chce trochu viac pohrať ako zvyčajne je ochotný montážnik lpg venovať autu.

Zatial čo nám prišlo z LPG do sania tak to bola katastrofa.

A.
jo, tohle je ten kámen úrazu - když je to blbě udělaný, je jedno, jestli je to do sání, nebo sekvence. Mě to do sání funguje 8 let, mezitím jsem měl dvě auta se sekvencí a bylo s tím jenom sraní, chodilo to jak se mu zachtělo, jedno auto bylo dokonce origo z fabriky, to bylo úplně nejhorší, nikdo to neuměl seřídit, z Renaultu mě posílali k plynařům, plynaři zase do Renaultu. Plyn do sání mě funguje spolehlivě, přepínám si, kdy chci JÁ a ne kdy se rozmyslí počítač.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
14-08-2013 02:25 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #26
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Tak jsem se pustil do tý kabeláže. (Je v tom kýbluChehták)
   

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-09-2013 10:25 PM od DwPetr.)
05-09-2013 10:24 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #27
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Tak elektrika je snad v pořádku a v autě.

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-09-2013 12:24 AM od DwPetr.)
06-09-2013 05:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
luky42 Offline
Magnum 318

Příspěvků: 99
Připojen(a): 25-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #28
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
Stando,neverim,ze plyn do sani ve V8 pracuje dobre uz jen kvuli objemu manifoldu.Ja ho tam mel 4 roky a neco sem se nalaboroval.2x jsem predelal mixer nakonec i sani ale nikdy jsem nedocilil toho aby fungoval bez toho,ze bych nemusel zuzit sani na prumer zhruba 40.takze motor priduseny a nad 3000/min se mu nechtelo zrychlovat ani moc tahat.Letos jsem si nechal udelat sekvenci a zatim naprosta spokojenost.Proti sani 6:1.Taky o 1,5 litru nizsi spotreba.Je zabava pres diagnostiku menit nastaveni map a zrovna to vyzkouset.Za me jedine sekvence.
06-09-2013 06:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #29
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
(06-09-2013 06:32 PM)luky42 napsal(a):  Stando,neverim,ze plyn do sani ve V8 pracuje dobre uz jen kvuli objemu manifoldu.Ja ho tam mel 4 roky a neco sem se nalaboroval.2x jsem predelal mixer nakonec i sani ale nikdy jsem nedocilil toho aby fungoval bez toho,ze bych nemusel zuzit sani na prumer zhruba 40.takze motor priduseny a nad 3000/min se mu nechtelo zrychlovat ani moc tahat.Letos jsem si nechal udelat sekvenci a zatim naprosta spokojenost.Proti sani 6:1.Taky o 1,5 litru nizsi spotreba.Je zabava pres diagnostiku menit nastaveni map a zrovna to vyzkouset.Za me jedine sekvence.

no vždyť to na nějakým srazu můžeme porovnat Z_smoke já jsem s tím spokojenej, v normálním rozsahu otáček to jede k nerozeznání od benzínu, za tepla startuju rovnou na plyn, dlouhodobá spotřeba v rozmezí 15-20l. Je pravda, že nad 3000 už to moc použitelný není, nebo spíš jak kdy - na dvojku to točí přes štyry, ale na trojku jenom něco přes tři, pak už se tomu nechce - ale úpřímně, stejně ten automat to přes tři nepustí, to bych do řazení musel zasahovat ručně a proč bych to dělal? Vyměnil jsem přívodní trubku ze 6mm na 8mm a o něco se to zlepšilo. Taky se to zlepšilo s novým LPG filtrem, ale momentálně se zdá že mám nějakej bordel v nádrži a budu ho muset vyměnit zas. Jeden čas jsem měl cukání to předělat na sekvenci a ten technik mi rovnou řek, ať se na to vyprdnu, když to jede a žere takhle, že s tou sekvencí si o moc nepomůžu

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
06-09-2013 07:20 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #30
RE: DwPetr - WJ 4.0 projekt
(06-09-2013 07:20 PM)standa.t napsal(a):  
(06-09-2013 06:32 PM)luky42 napsal(a):  Stando,neverim,ze plyn do sani ve V8 pracuje dobre uz jen kvuli objemu manifoldu.Ja ho tam mel 4 roky a neco sem se nalaboroval.2x jsem predelal mixer nakonec i sani ale nikdy jsem nedocilil toho aby fungoval bez toho,ze bych nemusel zuzit sani na prumer zhruba 40.takze motor priduseny a nad 3000/min se mu nechtelo zrychlovat ani moc tahat.Letos jsem si nechal udelat sekvenci a zatim naprosta spokojenost.Proti sani 6:1.Taky o 1,5 litru nizsi spotreba.Je zabava pres diagnostiku menit nastaveni map a zrovna to vyzkouset.Za me jedine sekvence.

no vždyť to na nějakým srazu můžeme porovnat Z_smoke já jsem s tím spokojenej, v normálním rozsahu otáček to jede k nerozeznání od benzínu, za tepla startuju rovnou na plyn, dlouhodobá spotřeba v rozmezí 15-20l. Je pravda, že nad 3000 už to moc použitelný není, nebo spíš jak kdy - na dvojku to točí přes štyry, ale na trojku jenom něco přes tři, pak už se tomu nechce - ale úpřímně, stejně ten automat to přes tři nepustí, to bych do řazení musel zasahovat ručně a proč bych to dělal? Vyměnil jsem přívodní trubku ze 6mm na 8mm a o něco se to zlepšilo. Taky se to zlepšilo s novým LPG filtrem, ale momentálně se zdá že mám nějakej bordel v nádrži a budu ho muset vyměnit zas. Jeden čas jsem měl cukání to předělat na sekvenci a ten technik mi rovnou řek, ať se na to vyprdnu, když to jede a žere takhle, že s tou sekvencí si o moc nepomůžu

A proč to nejde do otáček?

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
06-09-2013 07:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)