Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WK pending chybove OBD kody
Autor Zpráva
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 17-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #21
RE: WK pending chybove OBD kody
No víčko jsem měl jen ledabyle dotáhlé... :-) tak uvidím...
Ohledně toho seřízení benzínu: doporučíte nějaký servis? Předpokládám, že každý Jeep servis by to měl zvládnout...nebo ne? Asi sjedu do Brna...
28-12-2012 09:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #22
On se "benzín" moc seřizovat nedá. Naštelovat jde LPG ale původní benzínovej pohon ne. Ten buď funguje dobře,jak je naprogramováno a nebo je někde nějaká závada a ta se musí odstranit. Ale abys vlezl do ŘJ a upravoval softwér,tak to nejde.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
28-12-2012 09:53 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #23
Díky za info, s tím benzínem jsem si to myslel...chjo..ale teď jsem si všiml, že mám vlhké stopy na levých válcích(prach,masnota). Možná, že to souvisí s tou netěsností, spotřebou, chybovým hlášením...zkusím vyměnit hadice a vystopovat tu netěsnost...LPG jde dobře, jen při max.RPM to škube a bliká MIL..jenže na ty nejezdím nikdy...
28-12-2012 01:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #24
(28-12-2012 01:17 PM)2quiet napsal(a):  Díky za info, s tím benzínem jsem si to myslel...chjo..ale teď jsem si všiml, že mám vlhké stopy na levých válcích(prach,masnota). Možná, že to souvisí s tou netěsností, spotřebou, chybovým hlášením...zkusím vyměnit hadice a vystopovat tu netěsnost...LPG jde dobře, jen při max.RPM to škube a bliká MIL..jenže na ty nejezdím nikdy...

Ve vysších otáčkách plyn většinou zlobí, nebo se přepíná na benzín.

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
28-12-2012 01:22 PM
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #25
JJ, tak to sedí, ale to je fakt při max RPM....No mám o čem přemýšletVáhaveček
28-12-2012 02:51 PM
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #26
Pri max RPM u mne taky plyn nestiha. V nastaveni LPG ridici jednotky jde nastavit pro urcite otacky privstrikovani benzinu... Prvni ale chce mit jistotu ze zbytek je nastaven dobre.

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI, 2" lift, LPG, 32" Cooper STT, K&N, SC, Golem Winch
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD, 2" Lift, MT, prodano
28-12-2012 07:20 PM
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #27
Tak jsem trochu hledal a našel poměrně pěkné instruktážní video a vysvetlení:
http://www.aa1car.com/library/evap_system.htm

P0455 - EVAP Control System Leak Detected (No Purge Flow or Large Leak)

The PCM monitors the complete EVAP control system for no purge flow, the presence of a large fuel vapor leak or multiple small fuel vapor leaks. The system failure occurs when no purge flow (attributed to fuel vapor blockages or restrictions), a large fuel vapor leak or multiple fuel vapor leaks are detected by the EVAP running loss monitor test with the engine running (but not at idle).

Possible causes:
# After-market EVAP hardware (such as fuel filler cap) non-conforming to required specifications
# Disconnected or cracked fuel EVAP canister tube, EVAP canister purge outlet tube or EVAP return tube
# EVAP canister purge valve stuck closed
# Damaged EVAP canister
# Damaged or missing fuel filler cap
# Insufficient fuel filler cap installation
# Loose fuel vapor hose/tube connections to EVAP system components
# Blockages or restrictions in fuel vapor hoses/tubes (items also listed under disconnections or cracks)
# Fuel vapor control valve tube assembly or fuel vapor vent valve assembly blocked
# Canister vent (CV) solenoid stuck open
28-12-2012 11:14 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro 2quiet za tento příspěvek:
WašeK
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #28
Staci se mrknout do servisniho manualu co sem nahral myslim Landeagle. Tam je napsano kdy se to meri a co muze byt problem. Myslim ze to meri az od nejake plusove teploty takze ted v zime auto alespon neprudi ze je tam mam small leak i kdyz porad trva na dotazeni vicka nadrze. Je to zajimave :)

.___________
//__||__\\___\\_____
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI, 2" lift, LPG, 32" Cooper STT, K&N, SC, Golem Winch
30-12-2012 09:27 AM
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #29
zajímavé...znáš někoho, kdo by to dokázal změřit?
30-12-2012 06:28 PM
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #30
Asi nebude problem zmerit co meri:) ale najit v cem je problem to bude jina pohadka:)

.___________
//__||__\\___\\_____
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

30-12-2012 08:49 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)