Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeepster
Autor Zpráva
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 766
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #1
Jeepster
Náhodou jsem narazil na tenhle koncept, sice si nejsem jistej nad praktickým využitím, ale to třeba u BMW X6 taky nechápu a lidi si to kupujou.

[Obrázky: jeep-jeepster-07.jpg]
[Obrázky: jeepster_a.jpg]
[Obrázky: jeepster_c.jpg]

Nějaký info o tomhle autě je tady: http://jeephorizons.com/news/jeepster_050205.html
10-09-2012 09:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro white za tento příspěvek:
Kurťák
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #2
RE: Jeepster
Dnes jsem náhodně uviděl foto nového modelu Jeepster, jde snad o finální podobu, na trh má přijít v roce 2014 a má jít o nejmenší model Jeepu v režii Italů. Zadek,který není vidět,má mít podobu Mini Countryman a předek,ten mě opravdu dostal, nemá snad konkurenci a nevím,ke kterému modelu bych ho mohl přirovnat...někde je něco špatně.


Přiložené soubory Miniatury
   

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-11-2013 05:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Paczqo Offline
JFcz-Leštěnkář :-D

Příspěvků: 420
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #3
RE: Jeepster
(27-11-2013 05:35 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Dnes jsem náhodně uviděl foto nového modelu Jeepster, jde snad o finální podobu, na trh má přijít v roce 2014 a má jít o nejmenší model Jeepu v režii Italů. Zadek,který není vidět,má mít podobu Mini Countryman a předek,ten mě opravdu dostal, nemá snad konkurenci a nevím,ke kterému modelu bych ho mohl přirovnat...někde je něco špatně.

Z boku Fiat 500L

Jeep Grand Cherokee WJ Limited 4,7 V8 r.v.2002 (Kanaďan) - !!!PRODÁNO!!!
Land Rover Discovery 3 4,4 V8
Jeep Renegade 1,4 AT Longitude - prodano
27-11-2013 05:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #4
RE: Jeepster
Ano,platforma,jak jsem se dočetl,je obdobná s Fiatem 500XL a stejně tak motory, dva benzíny 95 a 105 koní a dva diesely 85 a 105 koní. Předpokládám,že pohon 4x4 bude stejný s Fiat Panda, takže technicky půjde asi o obdobu zvýšené verze Fiatu 500L s čumákem ala Willys, jako komplet docela hnus. Je to škoda,být tam přední maska ala Grand,tak to jako varianta Fiatu XL ušlo. Je vidět,že designový motiv Willyse či Wranglera nemá cenu aplikovat za každou cenu jenom proto,aby byla vidět nějaká sounáležitost modelu s Jeepem. U Compassu se už poučili a nepovedenou masku s kulatými světly nahradili daleko povedenějšimi hranatými světly.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-11-2013 05:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #5
RE: Jeepster
(27-11-2013 05:35 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Dnes jsem náhodně uviděl foto nového modelu Jeepster, jde snad o finální podobu, na trh má přijít v roce 2014 a má jít o nejmenší model Jeepu v režii Italů. Zadek,který není vidět,má mít podobu Mini Countryman a předek,ten mě opravdu dostal, nemá snad konkurenci a nevím,ke kterému modelu bych ho mohl přirovnat...někde je něco špatně.

Smíšek myslím, že zadek i předek by měly připomínat hlavně JEEP PalecNahoru předek to podle mne splňuje

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-11-2013 06:02 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #6
RE: Jeepster
Stando, před dle grilu Jeep připomíná,ale to je tak vše,esteticky to není povedený. Nevím, proč se vrátili ke kulatým světlům, když tohle ztvárnění sedělo Willysům, Wranglerům,ale u Liberty ani Compassu to moc hezký nebylo. Být tam jinej čumák,tak by to šlo.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-11-2013 06:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #7
RE: Jeepster
já myslím, že kulatý světla jsou dobrý PalecNahoru a k JEEPu určitě patří, je to jenom otázka, jak se s tím popere designer - jako prdel to v dnešní době asi není ty lampy tam nějak zakomponovat, aby to vypadalo, ale určitě to JDE PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-11-2013 06:39 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #8
RE: Jeepster
akorát je škoda, že v tom designu nevyužily i "pozičky" protože se čtyrma kulatýma světlama je myslím jednodušší práce, než se dvěma, viz třeba BMW se s tím hezky popralo a Mercedes taky

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-11-2013 06:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #9
RE: Jeepster
Mě to příjde nedodělaný. Jakékoliv ztvárnění,který je nepřirozený,je špatný,ty světla tam vypadají vypoulený jakoby projev pokročilé Basedowy nemoci štítné žlázy, celý to umocňuje dozadu ubíhající gril a naopak nárazník v předkusu, to fakt není povedený. Kulatý světla dvě nebo čtyři měly být integrovaný pod jednu parabolu a posunutý více dostran,aby ubraly na masivitě těm zbytečně do stran vypouklým předním blatníkům a přední gril měl být horizontálně širší. A k čemu ten Wranglerovsky pojatý přední nárazník? Já bych to celý nechal designerovi předělat a hlavně opticky odlehčit.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-11-2013 06:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #10
RE: Jeepster
(27-11-2013 06:57 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Mě to příjde nedodělaný. Jakékoliv ztvárnění,který je nepřirozený,je špatný,ty světla tam vypadají vypoulený jakoby projev pokročilé Basedowy nemoci štítné žlázy, celý to umocňuje dozadu ubíhající gril a naopak nárazník v předkusu, to fakt není povedený. Kulatý světla dvě nebo čtyři měly být integrovaný pod jednu parabolu a posunutý více dostran,aby ubraly na masivitě těm zbytečně do stran vypouklým předním blatníkům a přední gril měl být horizontálně širší. A k čemu ten Wranglerovsky pojatý přední nárazník? Já bych to celý nechal designerovi předělat a hlavně opticky odlehčit.

jo, to jo, já jsem to taky nemyslel, jako že se mi tohle zrovna líbí Chehták myslel jsem to tak nějak obecně. Na tom Fiatu třeba - gril je docela dobrej, nárazník je přímo hroznej a dvě další malý kulatý světla by tomu rozhodně propěly. PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-11-2013 07:23 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)