Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEST JGCh OVERLAND
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #11
RE: TEST JGCh OVERLAND
(01-09-2012 01:38 PM)ITAL napsal(a):  
(01-09-2012 12:24 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(01-09-2012 12:13 PM)Harley napsal(a):  Bláboly o indiánech,kovbojích,mustangách a pocitu svobody si mohli ušetřit.
Když dělaj test Škodovky tak jí taky nespojujou se švejkem a knedlíkama.
Takováhle hloupá vomáčka docela dobrej test degraduje.
..................

Dovolil bych si připomenout,že Skoda už není tak zcela česká, namísto samotných knedlíků bych volil Eintopf mit Gulasch und Knadeln

genauPalecNahoru
................
ich mochte dazu gesagt:...mit einem Pilsner, da sieg Freundschaft , ich sende viele Grusse und wunsche grosse Erfolge und Gesundheit Chehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
01-09-2012 01:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
TenCoOdesel2
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #12
RE: TEST JGCh OVERLAND
(01-09-2012 12:28 PM)Harley napsal(a):  To já neberu.Pro mě je Škoda furt naše značka a je mi jedno,kdo je vzdáleným vlastníkem. Chrysler je taky furt americkej a né italskej a předtím nebyl německej.

BTW,a Škodovka dělá v současnosti lepší auta než její vlastník v DE.To je bezdebaty.
..............
-technologie jsou sesterský,neboť VW a Skoda jsou koncernový vozy
- dodržování kvality práce v německý a český fabrice nemohu posoudit,neb jsem ani v jedné z nich nebyl, docela by mě to i zajímalo,jak kontroluje kvalitář v Bratislavě,v Ml.Boleslavi a v Německu.
-kvalita použitých materiálů,zde mohou být samozřejmě odlišnosti dané různými dodavateli pro každou značku
-významnou položkou nákladů tvoří mzdy, v Mladé Boleslavi to bude odhadem kolem 25 tis, kolik je to ve v německý fabrice nevím ale počítám tak 2-3 tis Eu, tenhle rozdíl jistě umožní dát na Superb menší prodejní cenu, než Passat . V tomto je český výrobek lepší ,ale v čem dalším ještě,to tedy nevím...,krom toho,že je tedy českýChehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
01-09-2012 02:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #13
RE: TEST JGCh OVERLAND
Levnější Superb? Nedávno v nějaké testu jsem si všiml, že Passat je levnější. Proč, to nevím.

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-09-2012 02:56 PM od Pelany.)
01-09-2012 02:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
TenCoOdesel2 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 289
Připojen(a): 04-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #14
RE: TEST JGCh OVERLAND
VORZICHT!!! cenzura Chehták viele dank

(01-09-2012 01:49 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(01-09-2012 01:38 PM)ITAL napsal(a):  
(01-09-2012 12:24 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(01-09-2012 12:13 PM)Harley napsal(a):  Bláboly o indiánech,kovbojích,mustangách a pocitu svobody si mohli ušetřit.
Když dělaj test Škodovky tak jí taky nespojujou se švejkem a knedlíkama.
Takováhle hloupá vomáčka docela dobrej test degraduje.
..................

Dovolil bych si připomenout,že Skoda už není tak zcela česká, namísto samotných knedlíků bych volil Eintopf mit Gulasch und Knadeln

genauPalecNahoru
................
ich mochte dazu gesagt:...mit einem Pilsner, da sieg Freundschaft , ich sende viele Grusse und wunsche grosse Erfolge und Gesundheit Chehták
01-09-2012 02:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #15
RE: TEST JGCh OVERLAND
(01-09-2012 01:57 PM)madmarty napsal(a):  
(01-09-2012 12:28 PM)Harley napsal(a):  To já neberu.Pro mě je Škoda furt naše značka a je mi jedno,kdo je vzdáleným vlastníkem. Chrysler je taky furt americkej a né italskej a předtím nebyl německej.

BTW,a Škodovka dělá v současnosti lepší auta než její vlastník v DE.To je bezdebaty.

Ono srovat Colu a Skodu nejde. Cola je porad stejna. Vyrabi se podle receptury Amiku a je jedno kde se dela, pora je stejna. Ale VZ koupil skodovku kdy jejim vrcholem byl myslim skoda Favorit ? Vsechny dalsi modely uz delali spis nemci nez cesi. Vedeni nemecky, rucicky mongolsky, polsky, slovensky, ukrajinsky atd.. i cesky. Hodne dilu se uz dela v Cine.

Skodovka uz neni cesky vyrobek. Ze vsech stran je z toho citit nemec :)

Chrysler dle toho co je znamo nebyl nemecky, pouze meli spolupraci s Mercedesem. Ale Mercedes ho nevlastnil. Meli nejakou fuzi, ale presne jakou jsem nikde nenasel. Tu ukonicli a prodali 51% sebe Fiatu jako koncernu, ne znacce Fiat. Koncern Fiat je v baliku vetsiny italskych vyrobcu supersportu, Iveco ktery ma od "jeepu" po kamiony, atd. Zatim Chrysler vidim jako americky, ale asi se to bude casem menit jak jim taliani budou cpat jejich technologie, jejich rizeni spolecnosti atd. Uz ted maji italsky motory (opet) nebo i americky motory ale s technologiema Fiatu... Viz novej HEMI :) Lancie udelany z Chryslera uz neni Chryslet, Fiat delany z Dodge uz neni Dodge. Je to jako tvrdit ze Saab je porad sved, atd. Postupne to bude mit vliv a z puvodnich znacek zbydou jen jmena a nostalgie.

Já nikde nemluvil o tom,kde a s jakých subdílů se to vyrábí ale u původu značky. Škoda je furt česká,CocaCola furt americká,Saab stále švédskej ,Range Rover anglickej a Grand Cherokee s Gratzu je plně americkej.Stejně tak Huinday a podobný asijský sráče dělaný u nás jsou pořád korejský .

Vztah Chrysleru s Mercedesm byl stejnej,jako je teď s Fiatem.Rozhodně vyýhra to nebyla a s Fiatem je ten holpork lepší pro obě strany.

VW bych si nikdy nekoupil,bo by sem se styděl jezdit v lidovým vozítku.Naopak,nezajimat mě konkrérní typy aut,tak jezdím ve Škodovce a sem spokojenej jak kvalitou,tak hlavně dizajnem,na kterej VW nemá.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
01-09-2012 07:09 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #16
RE: TEST JGCh OVERLAND
http://automix.atlas.sk/testy/834621/tes...uv-primale

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
18-07-2014 12:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #17
RE: TEST JGCh OVERLAND
(01-09-2012 07:09 PM)Harley napsal(a):  
(01-09-2012 01:57 PM)madmarty napsal(a):  
(01-09-2012 12:28 PM)Harley napsal(a):  To já neberu.Pro mě je Škoda furt naše značka a je mi jedno,kdo je vzdáleným vlastníkem. Chrysler je taky furt americkej a né italskej a předtím nebyl německej.

BTW,a Škodovka dělá v současnosti lepší auta než její vlastník v DE.To je bezdebaty.

Ono srovat Colu a Skodu nejde. Cola je porad stejna. Vyrabi se podle receptury Amiku a je jedno kde se dela, pora je stejna. Ale VZ koupil skodovku kdy jejim vrcholem byl myslim skoda Favorit ? Vsechny dalsi modely uz delali spis nemci nez cesi. Vedeni nemecky, rucicky mongolsky, polsky, slovensky, ukrajinsky atd.. i cesky. Hodne dilu se uz dela v Cine.

Skodovka uz neni cesky vyrobek. Ze vsech stran je z toho citit nemec :)

Chrysler dle toho co je znamo nebyl nemecky, pouze meli spolupraci s Mercedesem. Ale Mercedes ho nevlastnil. Meli nejakou fuzi, ale presne jakou jsem nikde nenasel. Tu ukonicli a prodali 51% sebe Fiatu jako koncernu, ne znacce Fiat. Koncern Fiat je v baliku vetsiny italskych vyrobcu supersportu, Iveco ktery ma od "jeepu" po kamiony, atd. Zatim Chrysler vidim jako americky, ale asi se to bude casem menit jak jim taliani budou cpat jejich technologie, jejich rizeni spolecnosti atd. Uz ted maji italsky motory (opet) nebo i americky motory ale s technologiema Fiatu... Viz novej HEMI :) Lancie udelany z Chryslera uz neni Chryslet, Fiat delany z Dodge uz neni Dodge. Je to jako tvrdit ze Saab je porad sved, atd. Postupne to bude mit vliv a z puvodnich znacek zbydou jen jmena a nostalgie.

Já nikde nemluvil o tom,kde a s jakých subdílů se to vyrábí ale u původu značky. Škoda je furt česká,CocaCola furt americká,Saab stále švédskej ,Range Rover anglickej a Grand Cherokee s Gratzu je plně americkej.Stejně tak Huinday a podobný asijský sráče dělaný u nás jsou pořád korejský .

Vztah Chrysleru s Mercedesm byl stejnej,jako je teď s Fiatem.Rozhodně vyýhra to nebyla a s Fiatem je ten holpork lepší pro obě strany.

VW bych si nikdy nekoupil,bo by sem se styděl jezdit v lidovým vozítku.Naopak,nezajimat mě konkrérní typy aut,tak jezdím ve Škodovce a sem spokojenej jak kvalitou,tak hlavně dizajnem,na kterej VW nemá.
to je ale, neobvyklej nazor. jednak vw je skodovka ale druhak, skodovka je v nemecku entry level vw koncernu a sami nemci to berou jako socku, minimum. lidovy vozitko, skodovka. ne vw.

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
18-07-2014 12:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #18
RE: TEST JGCh OVERLAND
(01-09-2012 07:09 PM)Harley napsal(a):  
(01-09-2012 01:57 PM)madmarty napsal(a):  
(01-09-2012 12:28 PM)Harley napsal(a):  To já neberu.Pro mě je Škoda furt naše značka a je mi jedno,kdo je vzdáleným vlastníkem. Chrysler je taky furt americkej a né italskej a předtím nebyl německej.

BTW,a Škodovka dělá v současnosti lepší auta než její vlastník v DE.To je bezdebaty.

Ono srovat Colu a Skodu nejde. Cola je porad stejna. Vyrabi se podle receptury Amiku a je jedno kde se dela, pora je stejna. Ale VZ koupil skodovku kdy jejim vrcholem byl myslim skoda Favorit ? Vsechny dalsi modely uz delali spis nemci nez cesi. Vedeni nemecky, rucicky mongolsky, polsky, slovensky, ukrajinsky atd.. i cesky. Hodne dilu se uz dela v Cine.

Skodovka uz neni cesky vyrobek. Ze vsech stran je z toho citit nemec :)

Chrysler dle toho co je znamo nebyl nemecky, pouze meli spolupraci s Mercedesem. Ale Mercedes ho nevlastnil. Meli nejakou fuzi, ale presne jakou jsem nikde nenasel. Tu ukonicli a prodali 51% sebe Fiatu jako koncernu, ne znacce Fiat. Koncern Fiat je v baliku vetsiny italskych vyrobcu supersportu, Iveco ktery ma od "jeepu" po kamiony, atd. Zatim Chrysler vidim jako americky, ale asi se to bude casem menit jak jim taliani budou cpat jejich technologie, jejich rizeni spolecnosti atd. Uz ted maji italsky motory (opet) nebo i americky motory ale s technologiema Fiatu... Viz novej HEMI :) Lancie udelany z Chryslera uz neni Chryslet, Fiat delany z Dodge uz neni Dodge. Je to jako tvrdit ze Saab je porad sved, atd. Postupne to bude mit vliv a z puvodnich znacek zbydou jen jmena a nostalgie.

Já nikde nemluvil o tom,kde a s jakých subdílů se to vyrábí ale u původu značky. Škoda je furt česká,CocaCola furt americká,Saab stále švédskej ,Range Rover anglickej a Grand Cherokee s Gratzu je plně americkej.Stejně tak Huinday a podobný asijský sráče dělaný u nás jsou pořád korejský .

Vztah Chrysleru s Mercedesm byl stejnej,jako je teď s Fiatem.Rozhodně vyýhra to nebyla a s Fiatem je ten holpork lepší pro obě strany.

VW bych si nikdy nekoupil,bo by sem se styděl jezdit v lidovým vozítku.Naopak,nezajimat mě konkrérní typy aut,tak jezdím ve Škodovce a sem spokojenej jak kvalitou,tak hlavně dizajnem,na kterej VW nemá.

pod to se podepíšu, kdybych nebyl ujetej na konkrétní typy, jezdil bych v oktávce, páč je to dobrý český auto PalecNahoru Chehták volksvágn bych si nikdy (dobrovolně) nekoupil

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
18-07-2014 01:06 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #19
RE: TEST JGCh OVERLAND
I když už škodu zkazila politika vw, stále se v mb od prapočátku vyrábí motory,převodovky atd. Stále se kovaji v kovárně klikovky,odlevaji bloky brousí ozubeny kola - hřídele atd. Lisovny jsou nejmodernější na světě. Nebo aspoň poslední lis, který jsou jen dva na zemi (druhý v usa).Nedávno tam byla ještě slevarna šedý litiny kde se mimojine odlevali brzdovy bubny. Takže by se dalo říct že ,,srdce" škodovek je stále česká práce. Kvalitu proti vw bratislava, nebo vw v De neposoudim, ale co vím že takovej takt jakej je třeba na octavie ( 63 aut/h) tam nemají a i v tomhle taktu jsou kontroly na kvalitu neustále Mrkálek

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18-07-2014 07:46 PM od lucius.)
18-07-2014 07:45 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro lucius za tento příspěvek:
JaneK, Harley
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #20
RE: TEST JGCh OVERLAND
Naprostý souhlas s názorem na Škodovky jako dobrý auta,jen malý dotaz, v čem jako VW Škodovku zkazil,po převzetí téhle fabriky koncernem Škodovka v krátké době přešla z úrovně Favorita k oné Octavia I,což je držák a dodnes dobrý auto, konkrétně Octavia III v provedení Scout považuju za velmi povedený a velmi univerzální auto a tzv "mdlý" design je v čase trvanlivý a dále design škodovek mi příjde lepší než mají VW.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
18-07-2014 08:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)