Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
Autor Zpráva
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #141
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
Mě to dělalo. Františku řekl bych jak jsme se bavili že máš malé díry a tryskách na LPG a nestačí to tomu motoru dát potřebný plyn proto přepíná na benzín

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
16-10-2012 12:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #142
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
Jojo mi to taky dela. Akorat ze ted si myslim ze by tam melo byt jeste plynu hodne.. Mam najeto cca 120km a tankoval jsem skoro 80litru tak by toho plynu tam melo byt snad jeste dost na to aby to krmilo :) A nebo budu mit novy rekord ve spotrebe :D

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
16-10-2012 01:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #143
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
(16-10-2012 12:56 PM)Rennie napsal(a):  Mě to dělalo. Františku řekl bych jak jsme se bavili že máš malé díry a tryskách na LPG a nestačí to tomu motoru dát potřebný plyn proto přepíná na benzín

Uz mam nove trysky :) Vetsi.. Ale jeste nevim jak se to projevilo na spotrebe nebo vubec na necem.

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
16-10-2012 01:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #144
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
kluci už jsem to někde psal, nechte si prověřit stav a rozměry sací trubky v nádrži, standardně se tam totiž dává 6mm s takovým trapným sítkem. Míval jsem s výkonem ve vyšších otáčkách taky potíže, ale já měl v 6mm celý vedení, po výměně za 8mm už je OK, ale vzhledem k tomu, že jsem to vyměnil komplet i stím kouskem v nádrži, nevím co přesně bylo hlavní příčinou, ale už to jede, před tím jsem to měl jako omezovač na 3000ot Chehták


Přiložené soubory Miniatury
   

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-10-2012 01:15 PM od standa.t.)
16-10-2012 01:14 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #145
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
tak ako píše standa, niekde bude chyba v prietoku. Ak nie trysky tak vedenie paliva, alebo plavák. Mne ide na LPG bez problémov motor do otáčiek až do červeného poľa. Prepne sa mi na benzín len keď už sú v nádrži len výpary.

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
16-10-2012 01:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #146
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
Vcera mi dorazil USB kabel na pripojeni diagnostiky LPG a tak jsem zacal studovat. :)
Nemohl jsem to vcera ani za boha pripojit a porad mi to hazelo chybu komunikace az jsem odhalil ze mi neco uteklo. Mozna ze mam LPG Magic 2, ale ridici jednotka je od KME NEVO. Takze jsem stahnul tentokrat ten spravny soft a uz to fici. Jelikoz uz bylo pozde tak jsem na to poradne nemel cas a udelal jsem si s tim jenom projizdku v rezimu recorder (zaznamenava to vsechno mozne delku vstriku plynu, benzinu, tlak, zatez, otacky atd do casove osy a moc pekne se s tim potom v tom programu pracuje offline a clovek vidi co mu to dela) Kdyz jsem se pak jeste mrknul na to blize tak jsem zjistil ze jejich rec soubor ve skutecnosti csv a tak jsem to hodil do excelu abych si mohl udelat nejake svoje statistiky. Tahle funkcionalita se mi moc libi :)

V kazdem pripade ctu manual a uz jsem tam nasel par drobnosti treba ze podle vyrobce je rozdil 0.2ms v delce vstriku na benzin a na LPG uvaden jako extremni. Ja jsem pohledal stare fotky co jsem si delal v servise a mel jsem rozdil i vice nez 1.2ms.... Ted uz se po jejich zasahu to LPG chova mnohem lepe, ale i tak je rozdil cca 0.3ms a myslim ze tam chybi dost jinych nastaveni. Treba kdyz na to fakt slapnu a drtim to treba na dalnici tak mi za chvili zacne blikat kontrolka motoru vetsinou s hlaskou o misfire. Myslim ze tohle by slo pokryt funci pridavani benzinu od urcitych otacek a pri urcite zatezi. Taky jsem nasel kalibraci zobrazovani mnozstvi LPG ktera se dela pri prazdne a plne nadrzi a to taky nikdo nedelal. Rovnez postup autocalibrace je v manualu popsany dost jinak nez probihal ve skutecnosti od technika a spousta dalsich veci.

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
28-11-2012 01:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 210
Připojen(a): 04-06-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #147
RE: WK predelani na expedicni vozitko (a jine upravy)
Je vidět, že to byli odborníci. Nezbývá, než to pořešit samo-domo.

Jeep Grand Cherokee WJ, +6"+, NV241+2Low, 37" BFG KM3, hydroassist, antirock, longarmy - přední 3link, zadní 4link, nápravy z trola...
28-11-2012 07:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)