Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodám lift tuning podložky 5cm Jeep.
Autor Zpráva
Pavel M Offline
425 příspěvků na Jeep-clubu :-)

Připojen(a): 07-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #21
RE: Prodám lift tuning podložky 5cm Jeep.
Jestli můžu přispět, tak já jsem instaloval na Comma ty správný (37+50) a když se dělaly odklony, tak jsme musely dát šrouby až na dorazy. Bejt vepředu o něco víc, tak už by odklon nešel seřídit a předek by byl jak prázdná Tatra Mrkálek

Jeep Commander 3.0 CRD Overland, 2007, 2"lift - prodáno
ale na USA jsem nezanevřel: Dodge Durango 5,7HEMI Mrkálek
12-02-2020 03:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #22
to je přesně co jsem psal před tím....stejná zkušenost.
Jinak uprava podložky zabere asi 10min se svářečkou a flexou....
L

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GRAND CHEROKEE WK 3,0 V6 CRD
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
12-02-2020 03:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tombrd Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 03-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #23
Teď mi to počítal matematik. Sklon tlumiče s pružinou skoro 12 stupňů od svislé osy na délce tlumiče 630 mm dělá rozdíl od svislice něco kolem 19 mm. Ano, Paka tam je a i právě to zvedá o víc než o těch 50 mm. Ale jen teoreticky. Poněvadž je to páka, tak právě ta páka má za následek větší zatížení pružiny a ta se nemůže tak roztáhnout když je spodní rameno níž k vozu než byla bez zvednutí. V následné fotce čep v naprosto ideální pozici, tedy bez rizika nějakého vykloubení. Přiznávám, mé auto má najeto 103 tisíc a to převážně sólo. Každopádně mi to tak funguje a vyhovuje. Takže kdo chce, ať v případě zájmu o podložky napíše. Mohu teda na přání podložky upravit na požadovanou velikost.

Přiložené soubory Miniatury

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-02-2020 03:30 PM od Tombrd.)
12-02-2020 03:29 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Tombrd za tento příspěvek:
kolis
Luma Offline
včelař turista

Příspěvek: #24
320 tis.km
a je i vidět upravená podložka na 37mm, zvednuto o 5cm

JEEP WRANGLER YJ 4.0l
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-02-2020 03:44 PM od Luma.)
12-02-2020 03:42 PM
Tombrd Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #25
Příteli Luma, můžeš mi změřit výšku auta po lem blatníku? Jinak foto skoro stejné, žádné podstatné rozdíly nevidím. Já zatím vše originál
12-02-2020 03:54 PM
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 87
Příspěvek: #26
(12-02-2020 03:54 PM)Tombrd napsal(a):  Příteli Luma, můžeš mi změřit výšku auta po lem blatníku? Jinak foto skoro stejné, žádné podstatné rozdíly nevidím. Já zatím vše originál

máš utahany pera a tim je to daný, že tobě to funguje...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
12-02-2020 04:02 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvek: #27
Tady jsou.

JEEP WRANGLER YJ 4.0l
12-02-2020 04:07 PM
Tombrd Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #28
Tak super. Dík za utahané péra, dík za reakce. Jsem rád, že to funguje. A teď k prodeji.
12-02-2020 04:32 PM
kolis Offline
brňák

Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 16
Příspěvek: #29
Nezlobte se, ze se tady jeste v inzeratu zeptam (mozna blbe) k dane problematice, ale neni pro ten cep ramene prave nedobre to, ze je v te liftovane "verzi" takto narovno?

Vychazim z predpokladu, ze kolo smerem nahoru uz moc nejde, pracovni pohyb tlumice je jiz dosti vyuzit, naopak predpokladam, ze pri rekneme "off-roadu" pujde jedno z kol dolu (jako klidne pres 10cm) a v ten moment se ten cep znacne vyosi. Kdyz se podivam na to, jak mam horni rameno na neliftovane verzi, tak smeruje lehce nahoru od silacu k cepu, tady je to narovno nebo spise negativni sklon, jestli me rozumite.

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
12-02-2020 07:24 PM
Tombrd Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #30
Můj názor je ten, že kolo už dolů moc nepůjde. Spíš nahoru. Dolů ho drží tlumič. Odhadem bych řekl, že dolů půjde tak 8cm a nahoru může klidně 15 cm. Dle moji 5cm fotky a dle 3,7 cm fotky se náklon čepu moc nezměnil. Když jsem podložky montoval, tak jsem měl ten čep nadoraz dolů i nahoru a takových pozic při jízdě nedocílíme. Můj názor. Počkej ale ještě na jiné odborníky.
12-02-2020 07:41 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Tombrd za tento příspěvek:
kolis
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: