Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypadávání sedel ventilu 5.7 HEMI
Autor Zpráva
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #82
RE: Vypadávání sedel ventilu 5.7 HEMI
(29-09-2018 02:14 PM)palo-cherokee napsal(a):  
SleepyDelegate napsal(a):Čekám na odpověď od Pala, ve středu jsem mu emailem popsal situaci a čekám co mi napíše...
:o :o
neviem zatial som email necital. Ja som sa len vnoci vratil zo zahranicia tak najskor pondelok. Ale p0300 je vseobecny misfire. Moze to byt akakolvek kravina. bordel na sviecke, cievka, plynovy vstrekovac, benzin vstrekovac .... mne to na voyageri napriklad sem tam vyskoci pri prepinani na plyn prave ked zacinaju zimy a este je letne lpg na pumpach. Pretoze mam nastavenu teplotu prepinania pomerne nizko.
Takze by to chcelo vidiet nejake event data z diagnostiky. Okrem.toho 0300 je len vseobecny misfire. To vyhodi fakt kvoli kazdej kravine- vid vyssie. Keby to bol nejaky konkretny valec, tak bude aj kod p0301-p0308.

Ale certa na stenu by som kvoli tomu nemaloval. Keby ti vypadlo sedlo ventilu, tak by to bolo dost pocut ;) Ale nie je problem to pozriet kamerou. Pre klud v dusi.

Dík Palo, já jsem trpělivě čekal, protože vím, že toho máte moc... Navíc s tím nejezdíme denně, takže nevadí, když chvilku stojí...

Taky jsem psal, že vím, že to může být cokoliv, od kabelu ke svíčce, přes cívky, špatné LPG, špatnou svíčku, načaté sedlo ventilu atd... Prostě cokoliv, co může způsobit misfire...

Dáme do kupy termín na svolávačky a podíváš se mi na to... Teď už v paměti žádný chybový kód není... Snažil jsem se vyčíst freeze frame, ale než se mi to podařilo, tak to jednotka sama vymazala (asi), protože žádný freeze frame jsem nevyčetl a chyba zimzela...

Dík, přes týden si zavoláme a domluvíme se co a jak... Mohl bych ti tam i hodit mou převodovku ze ZJčka, že bys mi ji zkontrolval a zavařil tu prasklinu?

Mrkálek

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
29-09-2018 07:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Vypadávání sedel ventilu 5.7 HEMI - SleepyDelegate - 29-09-2018 07:03 PM



Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)