Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zhasnutí motoru během jízdy
Autor Zpráva
QIKIS Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 1
Připojen(a): 11-07-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Zhasnutí motoru během jízdy
Ahoj,

řeším problém - zhasnutí motoru během jízdy. KJ 2,8 CRD, r.v. 2004. Po 4 dnech neježdění jsem sedla do auta a šlo nastartovat až na podruhé, za tyden se mi stalo to samé, ale hned potom co jsem dojela, znovu nastartovala a nastartovalo to až napotřetí. Pak mi další tyden zhasl motor během jízdy, druhy den bez problemu nastartovalo. Další týden znovu. Mechanik nemůže najít problém, podle diagnostiky to žádnou chybu nehlásí. Nevíte někdo co s tím? Máte s tím někdo zkušenost? Poradí si s tím v autorizovaným servisu, ma smysl to tam dávat?
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-07-2020 11:59 AM od QIKIS.)
11-07-2020 11:56 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #2
RE: Zhasnutí motoru během jízdy
(11-07-2020 11:56 AM)QIKIS napsal(a):  Ahoj,

řeším problém - zhasnutí motoru během jízdy. KJ 2,8 CRD, r.v. 2004. Po 4 dnech neježdění jsem sedla do auta a šlo nastartovat až na podruhé, za tyden se mi stalo to samé, ale hned potom co jsem dojela, znovu nastartovala a nastartovalo to až napotřetí. Pak mi další tyden zhasl motor během jízdy, druhy den bez problemu nastartovalo. Další týden znovu. Mechanik nemůže najít problém, podle diagnostiky to žádnou chybu nehlásí. Nevíte někdo co s tím? Máte s tím někdo zkušenost? Poradí si s tím v autorizovaným servisu, ma smysl to tam dávat?

Ahoj, zacal bych fabrickou diagnostikou, muze to byt cidlo klikove hridele, palivovy filtr, cidlo tlaku na railu, kabelaz, atd. Bez te diagnostiky to je podle me chozeni na slepo po fotbalovem hristi hledajic kopacak Mrkálek

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-07-2020 01:49 PM od kolis.)
11-07-2020 01:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro kolis za tento příspěvek:
QIKIS
palck Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 161
Připojen(a): 16-11-2019
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #3
RE: Zhasnutí motoru během jízdy
Otec má KJ 2,5 CRD a tam robilo to isté. Diagnostika nič nehlásila. Bol to snímač kľukovej hriadele. Zle sa to mení, nie je tam veľa miesta. Dole treba odobrať výfuk kôli výmene snímača a hore odobrať nádobku chladiacej kvapaliny kôli prístupu ku konektoru snímača. Po výmene snímača auto jazdí bez problémov.
11-07-2020 03:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palck za tento příspěvek:
kolis, QIKIS
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)