Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Service 4wd switch
Autor Zpráva
creby Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 1
Připojen(a): 11-04-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Service 4wd switch
Zdravím, na hlavním panelu mi píše tuto hlášku: service 4wd switch. Někde jsem našel že by to mohl jen špatný kontakt, může mi někdo poradit kde ho najdu nebo je to nějaká pojistka? Díky za odpověď
11-04-2019 05:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #2
RE: Service 4wd switch
Podívej se ze spod auta na přídavku, je tam takový konektor, který zkontroluj, jestli se nerozpojil, nebo jestli není utržený nějaký kablík...

Pokud ne, tak bych se zaměřil na VIC, mohl by to dělat studený spoj konektoru VIC... Chce to proletovat...

Poslední možnost je vyměnit ten senzor, který VICu říká v jakém režimu je přídavka...

Mimochodem, pokud se ti čas od času resetuje VIC, tak je to téměř jistě studený spoj na VIC...

Jinak bych se té závady nebál, v podstatě je to jenom informace pro řidiče, uvnitř to nic neovlivňuje... Pokud víš co tam máš a umíš jezdit s rozumem, tak to, že ti nefunguje tenhle senzor, tě nijak moc neohrožuje...

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
11-04-2019 09:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Luma
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)