Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem podvozek Grand Cherokee
Autor Zpráva
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 511
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #21
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Taky trochu problém z podvozkem, ale vzadu. Minulej tejden jsem projel dost zabláceným ale lehkým terénem. Cestou domů po rovný silnici jsem slyšel rány zezadu. V kufru jsem měl motorovou pilu a nějaký nářadí. Doma jsem to vyndal a jel jsem auto projet, ale už nebylo slyšet nic. Tak jsem se uklidnil, že to asi rachotilo to nářadí v kufru. Včera ráno jsem se nudil, tak jsem vzal hadici a umyl jsem celý auto. Včetně ostříkání spodku. No a když jsem odpoledne couval z ulice (bydlím ve slepý a blbě se tam otáčí) tak se rány ozvaly znovu. No cestu jsem absolvoval, ale už bez rachotu. Dneska mi to nedalo, tak jsem auto trochu zvednul, ale jen tak abych se pod něj vešel a lomcoval jsem kdečím. Moc tomu nehovím, ale všimnul jsem si, že bowden ruční brzdy leží na žebru skříně diferenciálu. Ten bowden je krytej takovou gumovou krytkou, která už byla od toho litinovýho žebra promlácená až na kov. Dal jsem na to kus hadice a vyvázal jsem to aby to na tom žebru neleželo.
Tak nevím, ty rány mohly souviset z blátem, jednou jsem s ním projel a bouchalo to, podruhý jsem ho ostříkal ze spodku a bouchalo to znova. Mohlo se třeba dostat mezi brzdovej kotouč a ten krycí plech a mohlo to ramplovat než se bláto vysypalo. Druhá verze je ten bowden ve spolupráci s diferenciálem. Další možnost je něco o čem vůbec netuším, kdyby jste někdo měl nějakej nápad, uvítám ho.
Když už jsem pod tím ležel, tak jsem si všimnul, že nádrž je v takovým plechovýn krytu, nebo kastlíku, neumím to lepší nazvat. No a je v tom kastlíku úplně zasypaná blátem. Podle mě je otázkou času, než v tom prorezne. Nevíte jak to třeba vyčistit?
Děkuju a přeju hezký vánoce.
Karel
       

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
25-12-2018 02:19 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #22
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Můžeš mít mezi brzdicem a plechem kamení. To je to proč to je slyšet jen v jednom směru. No susplech asi sundat a očistit a natřít.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
25-12-2018 03:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
televizekarel
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #23
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Susplech to prezije aj bez farby. Ale nadrz bude tiect ci chces alebo nie..U diesla je to s nadrzou ako s vymennikom..Je to len otazka casu

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26-12-2018 10:45 AM od palo-cherokee.)
26-12-2018 10:44 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
ROpa-SK
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 511
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #24
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
(26-12-2018 10:44 AM)palo-cherokee napsal(a):  Susplech to prezije aj bez farby. Ale nadrz bude tiect ci chces alebo nie..U diesla je to s nadrzou ako s vymennikom..Je to len otazka casu
Depresníček
K

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
26-12-2018 01:53 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #25
Problem podvozek Grand Cherokee
Cena nadrze mirna, ne vsak prizniva. Vzhledem k cene co majitele plati za vymenu tech par gumicek v cene par euro, jak Palo zminil u vymeniku, je ta cena za prohnilou nadrz adekvatni

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
26-12-2018 02:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro KaCzaba za tento příspěvek:
Luma
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #26
Problem podvozek Grand Cherokee
nemuze bouchat vymackany ulozeni stabiku?

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
29-12-2018 07:07 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro LandEagle za tento příspěvek:
Dominik Popílek
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #27
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
To může klidně taky. Ještě jsem nedělal uložení tlumičů nahoře a horní raminko s kulakem, tak něco z toho to musí snad bejt...)
08-02-2019 09:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
koubas Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 3
Připojen(a): 13-05-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #28
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Zdravím, chci se zeptat jestli se vyřešil problém s rány, mám totiž asi něco podobného.
Vyměněná ramena se silentbloky, tyčky stabilizátoru, silentblok spojovací tyče stabilizátoru. Případně Děkuji za reakce.
02-02-2021 09:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #29
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
silentblok převodovky??


Přiložené soubory Miniatury
   

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
03-02-2021 04:14 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #30
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Na převodovce je to taky možnost, ale spíš bych se přikláněl diferaku. Ja měl dva ze tři silentbloků docela dost na kaši. Pak samozřejmě kuláky, tam stačí taky málo.
04-02-2021 09:46 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)