Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RenegadExit
Autor Zpráva
Jarek Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 66
Připojen(a): 04-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #21
RE: RenegadExit
(05-07-2016 05:07 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Nájezdem km a stavem jde v podstatě o předváděcí vozidlo,oproti továrnímu modelu je v něm výbava navíc v hodnotě min 100tis,reálná prodejní cena dle mýho je kolem 700tis,jde o ideální koupi pro někoho,kdo se v tomto autě shlídl,nutně jej chce a na nový takto vybavený model nemá.Nemožnost odpočtu DPH je samozřejmě problém,takže jde o vůz určený ideálně pro fyzickou osobu a financování formou úvěru či leasingu.

Denně kolem něj jezdím, až mi pokaždé ukápne nostalgická slzička, škoda, že jsi jej neprodával v únoru, kdy jsem kupoval ten svůj, v té době ani ojeté nebyly, jen nové a předváděčky, já už jsem normálně stihl té značce jako takové propadnout, už teď vím, že v budoucnu to bude Wrangler, nikoliv nějaký sporťák, o kterých jsem snil dosudChehták
09-07-2016 10:19 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #22
RE: RenegadExit
(09-07-2016 10:19 AM)Jarek napsal(a):  
(05-07-2016 05:07 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Nájezdem km a stavem jde v podstatě o předváděcí vozidlo,oproti továrnímu modelu je v něm výbava navíc v hodnotě min 100tis,reálná prodejní cena dle mýho je kolem 700tis,jde o ideální koupi pro někoho,kdo se v tomto autě shlídl,nutně jej chce a na nový takto vybavený model nemá.Nemožnost odpočtu DPH je samozřejmě problém,takže jde o vůz určený ideálně pro fyzickou osobu a financování formou úvěru či leasingu.

Denně kolem něj jezdím, až mi pokaždé ukápne nostalgická slzička, škoda, že jsi jej neprodával v únoru, kdy jsem kupoval ten svůj, v té době ani ojeté nebyly, jen nové a předváděčky, já už jsem normálně stihl té značce jako takové propadnout, už teď vím, že v budoucnu to bude Wrangler, nikoliv nějaký sporťák, o kterých jsem snil dosudChehták

1/Jezdíš základním modelem značky,v r 07 jsem také začal základní modelovou řadou-Patriotem,který byl za podobnou cenu jako Renegade,který je ve všech ohledech lepším vozem než Patriot,jenom jednu věc mají společnou-diskutabilní design přední části vozu, a to si myslím,že Patriot byl celkově designově vyváženější.Je to svým způsobem škoda,mít R.design WK II,tak s ním jezdím nadále,neboť jinak si není až tak moc na co stěžovat. Přesto si neodpustím poznamenat,že prodeje R. rozhodně nelituji.
2/...a ty litovat /že nebyl R. k prodeji dříve/nemusíš,neboť to svý stejně budeš zanedlouho prodávat také ...
3/...což souvisí s tím,co jsi napsal, a to, že jsi stihl propadnout značce Jeep-na to bych si dal velký pozor,mě se to stalo také a bylo to docela drahý...Chehták
4/Wranglera ti rozhodně schvaluju,to je svým způsobem vrchol a jeho koupě má opravdu smysl,něco podobnýho jiná značka prostě nedělá,JKčko nemá v současný době na našem trhu konkurenci. Je to maximálně charismatický auto a svým způsobem i velmi praktický. Jen si velmi dobře rozmysli,co s ním respektive z něj po jeho koupi uděláš.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
09-07-2016 07:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #23
RE: RenegadExit
Jenze ty jsi jina liga :-D Drahy to bylo proto, ze
ty vystridas 6 jeepu, vesmes funglovek za casovy usek co ma treba Harley jedno a to samy auto :-D :-D :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
09-07-2016 09:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)