Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč Renagade?
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #301
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 04:15 PM)Harley napsal(a):  Koukáš na to moc přízemě. Já se dizajnem,úpravou a stavbou vozidel živím a tak na to mám jinej pohled a hodnocení. Využitelnost mě moc nezajímá ale nápad,provedení a celkovej dojem a ten je tady velice zdařilej.

Dívám se na to z hlediska praktického využití,což u mne přece jen převažuje nad estetikou,tak 60/40, je to poplatný módě pikapů, je to dejme tomu zajímavý,ale nijak mě to osobně nepřitahuje,tím ale samozřejmě nepopírám,že pro někoho jiného je to Top.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
13-03-2016 07:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #302
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 04:44 PM)jost napsal(a):  No to je jedno me se líbí ten zlutej na dojem i pocit za volantem paráda....taky byl obletovanej hodně a focenej zakladu si moc lidi nevsimalo.....ale tak kazdyho věc proste ten zlutej me oslovil a dokázal bych si ho představit. Takže tak no rozdíl asi velkej seriovka vs vymazleny fabricky.

Ty projekty připravený pro veřejnost se do výroby nikdy nedostanou,ale můžeš se k tomu přiblížit,když si koupíš buď základní model a zvedneš ho o 2" podložkami + stavitelný ramena /obdoba toho,co jsem měl na Patriotovi/ a osadíš to BFGčkama,olepíš polepama a ochrstáš plechovkou naplněnou speciálním bahnem... anebo modle TH, který už zvednutý je,a opět osadíš většími pneu /samozřejmě pro STK musíš mít origo kola/.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
13-03-2016 07:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #303
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 07:24 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(13-03-2016 04:15 PM)Harley napsal(a):  Koukáš na to moc přízemě. Já se dizajnem,úpravou a stavbou vozidel živím a tak na to mám jinej pohled a hodnocení. Využitelnost mě moc nezajímá ale nápad,provedení a celkovej dojem a ten je tady velice zdařilej.

Dívám se na to z hlediska praktického využití,což u mne přece jen převažuje nad estetikou,tak 60/40, je to poplatný módě pikapů, je to dejme tomu zajímavý,ale nijak mě to osobně nepřitahuje,tím ale samozřejmě nepopírám,že pro někoho jiného je to Top.

Njn,starší pan doktor. Chehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
13-03-2016 07:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #304
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 07:43 PM)Harley napsal(a):  
(13-03-2016 07:24 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(13-03-2016 04:15 PM)Harley napsal(a):  Koukáš na to moc přízemě. Já se dizajnem,úpravou a stavbou vozidel živím a tak na to mám jinej pohled a hodnocení. Využitelnost mě moc nezajímá ale nápad,provedení a celkovej dojem a ten je tady velice zdařilej.

Dívám se na to z hlediska praktického využití,což u mne přece jen převažuje nad estetikou,tak 60/40, je to poplatný módě pikapů, je to dejme tomu zajímavý,ale nijak mě to osobně nepřitahuje,tím ale samozřejmě nepopírám,že pro někoho jiného je to Top.

Njn,starší pan doktor. Chehták

právě starší doktoři si kupují nevšední vozy / s Renegádem bych řekl až moc nevšedníChehták/,ale kupovat si kvůli tomu ,abych byl pro někoho in náklaďák na řepu, to teda ne, jediný,co se mi z těch projektů libí,jsou projekty na bazi WKII a snad ten Renegade.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
13-03-2016 07:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #305
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 07:30 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(13-03-2016 04:44 PM)jost napsal(a):  No to je jedno me se líbí ten zlutej na dojem i pocit za volantem paráda....taky byl obletovanej hodně a focenej zakladu si moc lidi nevsimalo.....ale tak kazdyho věc proste ten zlutej me oslovil a dokázal bych si ho představit. Takže tak no rozdíl asi velkej seriovka vs vymazleny fabricky.

Ty projekty připravený pro veřejnost se do výroby nikdy nedostanou,ale můžeš se k tomu přiblížit,když si koupíš buď základní model a zvedneš ho o 2" podložkami + stavitelný ramena /obdoba toho,co jsem měl na Patriotovi/ a osadíš to BFGčkama,olepíš polepama a ochrstáš plechovkou naplněnou speciálním bahnem... anebo modle TH, který už zvednutý je,a opět osadíš většími pneu /samozřejmě pro STK musíš mít origo kola/.
To žlutý uz je udělaný jde tak do prodeje. Je to taková speciální edice. Jestli se bude prodávat u nás to nevím ale říkali na tom vystavisti že je to vylepšený model pro hrubší terén než základ. Proste žádná úprava fabricky auto nachystany schvaleny staci jen zajit do autosalonu objednat počkat a mas ho...cenu tam měli něco okolo 29 tis.švýcarských franků.
13-03-2016 08:09 PM
Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #306
RE: Proč Renagade?
(13-03-2016 08:09 PM)jost napsal(a):  
(13-03-2016 07:30 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(13-03-2016 04:44 PM)jost napsal(a):  No to je jedno me se líbí ten zlutej na dojem i pocit za volantem paráda....taky byl obletovanej hodně a focenej zakladu si moc lidi nevsimalo.....ale tak kazdyho věc proste ten zlutej me oslovil a dokázal bych si ho představit. Takže tak no rozdíl asi velkej seriovka vs vymazleny fabricky.

Ty projekty připravený pro veřejnost se do výroby nikdy nedostanou,ale můžeš se k tomu přiblížit,když si koupíš buď základní model a zvedneš ho o 2" podložkami + stavitelný ramena /obdoba toho,co jsem měl na Patriotovi/ a osadíš to BFGčkama,olepíš polepama a ochrstáš plechovkou naplněnou speciálním bahnem... anebo modle TH, který už zvednutý je,a opět osadíš většími pneu /samozřejmě pro STK musíš mít origo kola/.
To žlutý uz je udělaný jde tak do prodeje. Je to taková speciální edice. Jestli se bude prodávat u nás to nevím ale říkali na tom vystavisti že je to vylepšený model pro hrubší terén než základ. Proste žádná úprava fabricky auto nachystany schvaleny staci jen zajit do autosalonu objednat počkat a mas ho...cenu tam měli něco okolo 29 tis.švýcarských franků.

pro"hrubší"terén je určen již prodávaný model TH , ten vystavovaný model v Ženevě je projekt s většími koly díky terénním pneumatikám o větších rozměrech,než je zapsáno v TP a rovněž je auto opatřeno liftem 51mm,což jsou necelé 2"...proto se ti zdálo o tolik vyšší,než běžný model na továrních pneu, ale takto upravený pro fanoušky na výstavu není běžně vyráběný auto určený k prodeji

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
13-03-2016 08:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #307
RE: Proč Renagade?
Tak proč to teda prodávají k když to podle tebe není urceny k prodeji ?? Je u toho konfigurace cena model....a není to vyrobeny pro výstavu...
13-03-2016 08:49 PM
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)