Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výpustný šroub do převodovky
Autor Zpráva
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #21
RE: Výpustný šroub do převodovky
(03-06-2015 12:16 PM)Jarda K napsal(a):  Vopravdový převodovky (NAG1) ho mají od narození (vypoušťák).
Aby mechoš neošidil filtr, tak "když mi to dělá, tak se koukám" a konverzuji s ním o tom....

No nevím jestli bych zrovna nag1 chtěl Zklamánek jsem vděčný za RFE

tel. 604353752
04-06-2015 07:05 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
JaneK
Petrf Offline
Dodavatel JeepFora

Příspěvků: 1 109
Připojen(a): 02-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #22
RE: Výpustný šroub do převodovky
(03-06-2015 12:27 PM)jost napsal(a):  No ono se deje leccos kamos z prace si pred nedavnem nechal menit oleje v diffech a jeste nejaky drobnosti delat ale ac to zaplatil a byl ujisten ze je vse hotovo na differaky nikdo ani nesahl Z_trnda_pohlavek takze tak

A pojede tam příště na výměnu oleje zas ??? Smíšek

http://www.uscarshop.cz
https://www.facebook.com/uscarshop
http://www.us-car-service.cz
04-06-2015 07:17 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #23
RE: Výpustný šroub do převodovky
ChehtákChehták NE
04-06-2015 07:42 AM
Odpovědět s citací příspěvku
Palkič Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 29
Připojen(a): 03-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #24
RE: Výpustný šroub do převodovky
Jsem si tak pročítal tohle vlákno a za mě ten vypouštěcí šroub palec nahoru. Pěkná práce a nechal jsem se inspirovat. Servis na autě si dělám sám , ale měl jsem ten samý problém jako hromada lidí tady. Člověk povolí vanu a už se to valí všude okolo. S vypouštěcím šroubem mi přijde výměna oleje v převodovce civilizovanejší Nevěřícník
18-02-2020 07:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Palkič Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 29
Připojen(a): 03-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #25
RE: Výpustný šroub do převodovky
Ještě bych měl poznatek k tomu jak řešíte rozdíl mezi převodovkou 45RFE a 545RFE. Jsem nováček , Jeepku mám chvilku. Ale objednával jsem od prodejce Moparu z USA solenoid pack včetně řadiče TRS a prodejce mi k tomu napsal "líbesbrif", že když použiju pouze inovovány solenoid pack bude to 45RFE. Pokud použiju solenoid pack a zároveň inovovány TRS řadič , udělám ze svý 45RFE převodovky 545RFE a je nutný pro správnou funkci převodovky přehrát SW řídící jednotky. Zároveň bych se zeptal kdo tady s tím má reálnou zkušenost , protože tady píšete všude. Já to konzultoval u Kratochvila v Jeepu v Hradci Králové a koukali na mě tak nějak , říkali mi , že to nikdy nedělali , že by to mohli zkusit. Raději bych oslovil někoho , kdo má reálnou zkušenost.
18-02-2020 07:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #26
RE: Výpustný šroub do převodovky
Já jsem si na JK při výměně oleje v převodovce do vany navařil závit do kterého mám našroubovany teplotní čidlo,které zároveň slouží jako vypoušťák a můžu kontrolovat teplotu oleje v převodovce.PalecNahoru

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
19-02-2020 07:43 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Jeepa za tento příspěvek:
mik, standa.t
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)