Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nedostupnost aktualizace navigace
Autor Zpráva
Siamacek Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 1
Připojen(a): 16-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Nedostupnost aktualizace navigace
Vlastním druhý rok Grand Cherokee Overland (je to ale již mode 2013 - tedy předposlední verze). Problém je v tom, že navigační data již vyžadují aktualizaci, ajk pro ČR, tak i Evropu - požadoval jsem ji po dealerovi, není stále dostupná . Na počátku jsem předpokládal, že jde o lenost dovozce. posléze jsem zjistil, že hlavní dodavatel mapových podkladů (Navteq) též nemá pro tento model podklady. A pouze zákazníka odkazuje na jeep (fiat).. Oklikou jsem zjistil, že FIAT údajně dobře nezajistil smluvní podmínky s NAvteqem v době kdy zakoupil JEEP. Výsledkem je nulová podpora aktualizací pro tento model, vzaráběná v době fůze obou firem.

Nemá kdokoli informaci o možné aktualizaci navigace? V současé době mě díky starým datům nechává na holičkách v podstatě pokaždé kdy vjedu na novou komunikaci. Vzhledem k tomu, že jezdím po Evropě často je to velice nepříjemné.
16-03-2014 12:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 210
Připojen(a): 04-06-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #2
RE: Nedostupnost aktualizace navigace
S těmi podklady Navtequ bude asi problém, poslední co vím vydali Q2 2013. Pak Navteq koupila Nokia a nové podklady se distibuují pod značkou "HERE", které jsou dostupné už Q3 2013. Na netu se dají nejnovější podklady sehnat včetně licencí, otázkou je, jak je nacpat do origo navi.

Jeep Grand Cherokee WJ, +6"+, NV241+2Low, 37" BFG KM3, hydroassist, antirock, longarmy - přední 3link, zadní 4link, nápravy z trola...
16-03-2014 01:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)