JeepForum.cz
Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: BU - Renegade 2014+ (/forumdisplay.php?fid=233)
+---- Fórum: BU - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=234)
+---- Téma: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" (/showthread.php?tid=6215)

1 2 3 4 5


Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Procházka Jakub - 16-12-2016 10:11 AM

Hezký den všem...
měl bych dotaz na všechny, kteří mají Jeep Renegade s 6,5" navigací.

Zajímá mě funkčnost celého systému, respektive rychlost a přesnost navigování a současně aktuálnost mapových podkladů.

Celkem běžně se mi děje, že auto ukazuje na mapě chybnou polohu (vedlejší ulice, pole, atd.), nebo při změně trasy, například když odbočím z plánovaného (naváděného) směru, celá navigace se na nějakou dobu sekne a přepočítává. Bohužel toto přepočítání trvá tak dlouho, že mezi tím ujedu stovky metrů.

Druhým dotazem by mě zajímalo, jak aktuální máte ve Vašem vozidle mapové podklady - přesto že mám auto úplně nové, mapy jsou z Q4 2014 Depresníček

V servisu mi bylo řečeno, že jak špatné navigování, tak staré mapy jsou běžné a že s tím nic neudělají... S tím ovšem u auta za 800 tisíc nejsem úplně smířený.

Děkuji za každý názor...Mrkálek


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Jarek - 17-12-2016 10:20 PM

To není novinka. V Polsku mě to standartně stáhne z dálnic, které tam jsou už roky na okresky, vůbec tam nejsou, nebo tam chybí plno popisných čísel domů, čili ta navigace je prakticky nepoužitelná, jezdím podle navigace stažené zdarma do telefonu. Vůbec neplýtvej energií dotazy v autorizovaných servisech, oni to neumí. Alespoň tady ve dvou v ostravě. V jednom mi dali odkaz na web u-connectu - prý ať to vyzkouším, že jim se to nepovedlo, a v tom druhém řekli že výrobce prostě není tak pružný aby na konci roku 2016 existovaly aktualizace k autu, které se prodává snad už od 2014. Když to vyzkoušíš podle návodu, za pomoci usb, tak to taky k ničemu nepovede. To je všechnoChehták

(16-12-2016 10:11 AM)Procházka Jakub napsal(a):  Hezký den všem...
měl bych dotaz na všechny, kteří mají Jeep Renegade s 6,5" navigací.

Zajímá mě funkčnost celého systému, respektive rychlost a přesnost navigování a současně aktuálnost mapových podkladů.

Celkem běžně se mi děje, že auto ukazuje na mapě chybnou polohu (vedlejší ulice, pole, atd.), nebo při změně trasy, například když odbočím z plánovaného (naváděného) směru, celá navigace se na nějakou dobu sekne a přepočítává. Bohužel toto přepočítání trvá tak dlouho, že mezi tím ujedu stovky metrů.

Druhým dotazem by mě zajímalo, jak aktuální máte ve Vašem vozidle mapové podklady - přesto že mám auto úplně nové, mapy jsou z Q4 2014 Depresníček

V servisu mi bylo řečeno, že jak špatné navigování, tak staré mapy jsou běžné a že s tím nic neudělají... S tím ovšem u auta za 800 tisíc nejsem úplně smířený.

Děkuji za každý názor...Mrkálek



RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - mkovi - 18-12-2016 12:39 PM

Můžu vás uklidnit, že v grandu to není lepší. Podle webu mám v autě z roku 2014 aktuální mapu. Navigace stojí za prd. Navigovat třeba na bod v mapě nejde protože nedokážu někam šoupnout mapu, jak to chodí pomalu a trhá se. Podle známého z autorizáku aktualizace možná je, ale stojí to snad 6000,- Nikdy bych si to do auta za těch 40 000,- nebo kolik stála nekoupil, ale kupoval jsem skladovku a byla v autě "zdarma". Výhoda je to propojení s tachometrem v tunelech, zobrazování příkazů na tachometru, dopravní info z RDS. Používám taky navigaci v telefonu, ale v zahraničí bohužel nemám pro dopravní info data.


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Tom - 18-12-2016 02:19 PM

ano blesk to není. Jako základ není špatná, ale chce to trpělivost nebo přenosnou navigaci. Co se týče podkladů tak po ČR, DE, CH a Fr docela v pohodě. Ale chválit bych si ji netroufl


Re: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Pakosta - 18-12-2016 02:31 PM

To si delaj srandu ? Tata mermomoci chce do navigace cestinu. Jestli teda dunguje tak ze spis nefunguje tak je to uplne zbytecny vyhazovat prachy.


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Harley - 18-12-2016 02:34 PM

(18-12-2016 02:19 PM)Tom napsal(a):  ano blesk to není. Jako základ není špatná, ale chce to trpělivost nebo přenosnou navigaci. Co se týče podkladů tak po ČR, DE, CH a Fr docela v pohodě. Ale chválit bych si ji netroufl

a nebo tam dát jiný rádio,kde navigace maká jak kulomet a ještě si tam můžu stáhnout další,dle chuti. A česky!


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - KaCzaba - 18-12-2016 02:44 PM

(18-12-2016 02:34 PM)Harley napsal(a):  
(18-12-2016 02:19 PM)Tom napsal(a):  ano blesk to není. Jako základ není špatná, ale chce to trpělivost nebo přenosnou navigaci. Co se týče podkladů tak po ČR, DE, CH a Fr docela v pohodě. Ale chválit bych si ji netroufl

a nebo tam dát jiný rádio,kde navigace maká jak kulomet a ještě si tam můžu stáhnout další,dle chuti. A česky!
Tohle reseni je asi v tuhle chvili nejrozumnejsi. Bohuzel docela smutny. Mas auto skoro za mic, v tom novou navi co je, jak nekdo psal propojena na tacho a palubku atd., coz je super, jen tak nejak trochu funguje na picu? Autorizak te defacto posle do prdele. To je docela smutna situace :-(

Treba je to tim ze kazdy takhle poslany pryc zakaznik nad tim mane rukou, je nasranej ale dal to neresi...co kdyby kazdej tenhle nasranej bombardoval stiznostma zastoupeni, vyrobce porad dokola. Nerikejte ze by byli porad lhostejny k tomu to neresit?


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Wily - 18-12-2016 02:48 PM

(18-12-2016 02:44 PM)KaCzaba napsal(a):  
(18-12-2016 02:34 PM)Harley napsal(a):  
(18-12-2016 02:19 PM)Tom napsal(a):  ano blesk to není. Jako základ není špatná, ale chce to trpělivost nebo přenosnou navigaci. Co se týče podkladů tak po ČR, DE, CH a Fr docela v pohodě. Ale chválit bych si ji netroufl

a nebo tam dát jiný rádio,kde navigace maká jak kulomet a ještě si tam můžu stáhnout další,dle chuti. A česky!
Tohle reseni je asi v tuhle chvili nejrozumnejsi. Bohuzel docela smutny. Mas auto skoro za mic, v tom novou navi co je, jak nekdo psal propojena na tacho a palubku atd., coz je super, jen tak nejak trochu funguje na picu? Autorizak te defacto posle do prdele. To je docela smutna situace :-(

Treba je to tim ze kazdy takhle poslany pryc zakaznik nad tim mane rukou, je nasranej ale dal to neresi...co kdyby kazdej tenhle nasranej bombardoval stiznostma zastoupeni, vyrobce porad dokola. Nerikejte ze by byli porad lhostejny k tomu to neresit?

Dokud jim to auto nevrátíš a nepůjdeš k jiné značce, tak na tebe podle mě srat budou pořád.


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Tom - 18-12-2016 03:02 PM

voleChehták
tos neslyšel hlášku? - "to není závada, to je vlastnost"
já už mockrát. a pak se s tebou přestane bavit i zastoupení. suď se s nimaNasránek


RE: Nefunkční navigace na Uconnect 6,5" - Tom - 18-12-2016 03:04 PM

(18-12-2016 02:34 PM)Harley napsal(a):  
(18-12-2016 02:19 PM)Tom napsal(a):  ano blesk to není. Jako základ není špatná, ale chce to trpělivost nebo přenosnou navigaci. Co se týče podkladů tak po ČR, DE, CH a Fr docela v pohodě. Ale chválit bych si ji netroufl

a nebo tam dát jiný rádio,kde navigace maká jak kulomet a ještě si tam můžu stáhnout další,dle chuti. A česky!

jj aktuálně to řešim na nový JK (je tam úplnej základ). Líbí se mi co máš, ale nelíbí se mi ty vícepráce okolo aby to tam šlo napasovat. Nelíbí se mi že nebude fungovat ovládání z volantu. A tak hledám něco jiného, ale bojim se že skončim u My Gigu bez navigace...