JeepForum.cz
ZJ 5.2 paulie - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: ZJ / ZG - Grand Cherokee 1993-1998 (/forumdisplay.php?fid=89)
+---- Fórum: ZJ / ZG - Jak sem stavěl já... (/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Téma: ZJ 5.2 paulie (/showthread.php?tid=5869)



RE: ZJ 5.2 paulie - lucius - 10-08-2016 05:17 AM

(09-08-2016 11:32 AM)ninetyone napsal(a):  pojistit si to muzes Ty kdykoliv. a staci ti k tomu udaje o vozidle, samotny papiry snad ani nemusis nosit na pojistovnu. tak az budes mit, dej vedit a ja tu svoji zrusim

Nezrušiš, viz výše.
Nemáš na jakým základě ji rušit. Nový vlastník není ničím podloženej. My to máme v rodině a chceme se vyhnout vypálenému.
Jiny to je třeba když mladej KUPOVAL auto a dělala se nová pojistka. Tak ta šla uzavřít na mě i když v tp ,,bude" vlastník auta syn.
A pauli určitě doklady potrbovat bude. Leda by si údaje k vozidle pojistovak vycucal z prstu ;-)


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 10-08-2016 09:09 AM

pokud si vzpominam, ja jsem doklady nikdy nikam nenosil, jen jsem ve formulari vyplnil udaje (udaje nerovna se doklady)

jestli ji nebudu moct zrusit, to je mozny. tak to je super Chehták takze jsem nucenej platit pojisteni, neexistujici PalecNahoru


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 10-08-2016 09:11 AM

(10-08-2016 05:11 AM)lucius napsal(a):  
(09-08-2016 11:32 AM)ninetyone napsal(a):  pojistit si to muzes Ty kdykoliv. a staci ti k tomu udaje o vozidle, samotny papiry snad ani nemusis nosit na pojistovnu. tak az budes mit, dej vedit a ja tu svoji zrusim

Jenom tobě ta pojistka nepůjde jen tak zrušit. Teď to řešíme už 14 dní. Nakonec se dělala ,,jako,, kupní smlouva. Aby majitel dle tp mohl odhlásit povinný. Zatím to nedopadl, čekáme. Nový povinný už je udělaný těch 14 dní.
tyjo to je slusnej bordel PalecNahoru tohle zarucene neni ani v Rusku, takovyhle pakarny


RE: ZJ 5.2 paulie - Harley - 10-08-2016 10:06 AM

Pojistku zrušíš na základě kupní/prodejní smlouvy,že již nejsi vlastníkem vozidla.

Na uzavření pojistky jsem vždy předkládal doklady k vozidlu -velkej TP.Pokud jsem chtěl připojištění oken,musel jsem ukázat i vozidlo,že v době uzavření pojistky mělo okna vpořádku.
Jako pakárna mě to nepříjde,naopak úplně normální postup.


Re: ZJ 5.2 paulie - Pakosta - 10-08-2016 10:08 AM

Presne. Malcolm furt hleda problemy tam kde nejsou a jeste si je sam tvori zbytecne.


RE: ZJ 5.2 paulie - KaCzaba - 10-08-2016 10:09 AM

No oni ti ted jen na smlouvu uz skoro nikde nechteji zrusit pojistku. Chteji i okopirovat technicak kde je novy majitel. :-(


Re: ZJ 5.2 paulie - Pakosta - 10-08-2016 10:11 AM

Ale i to je normalni vec.


RE: ZJ 5.2 paulie - Jaci - 10-08-2016 10:18 AM

hele ja jsem ten vychcanej neslusnej pojistovak.... tak pozor na me...

jen k ty vypovedi podle kupni smlouvy: dle zakona zanika poji. smlouva dnem oznameni zmeny majitele, takze mate pravdu.

ALE ve vseobevnych obchodnich podminkach hodne pojistoven je ze je nutne dolizit koii technicaku s vyznacenou zmenou majitele

takze az vas v pojistovne poslou nekam, aby jst ese nedivili =kluci uz to tu psali amajpravdu


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 10-08-2016 10:32 AM

(10-08-2016 10:06 AM)Harley napsal(a):  Pojistku zrušíš na základě kupní/prodejní smlouvy,že již nejsi vlastníkem vozidla.

Na uzavření pojistky jsem vždy předkládal doklady k vozidlu -velkej TP.Pokud jsem chtěl připojištění oken,musel jsem ukázat i vozidlo,že v době uzavření pojistky mělo okna vpořádku.
Jako pakárna mě to nepříjde,naopak úplně normální postup.
dobre tak to jsem rad PalecNahoru zmatl me Lucius, jak psal ze ji nezrusim


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 10-08-2016 10:35 AM

(10-08-2016 10:08 AM)Pakosta napsal(a):  Presne. Malcolm furt hleda problemy tam kde nejsou a jeste si je sam tvori zbytecne.
prosimte Pakosto muzes si nechat tyhle komenty?

naopak ja jsem nabizel ze to nechame jak to je, pro me zadnej problem, a Ty jsi psal ze tak to nefunguje a je to problem. kazdopadne jestli nemas neco konstruktivniho k tematu, tak si to muzes nechat. ja se taky budu snazit psat k tematu. dekuji PalecNahoru