JeepForum.cz
ZJ 5.2 paulie - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: ZJ / ZG - Grand Cherokee 1993-1998 (/forumdisplay.php?fid=89)
+---- Fórum: ZJ / ZG - Jak sem stavěl já... (/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Téma: ZJ 5.2 paulie (/showthread.php?tid=5869)



RE: ZJ 5.2 paulie - paulie - 09-08-2016 10:08 AM

víš co,pošli mi ten doklad o ev. kontrole poštou nebo mi to naskenuj,ukážu jim to,že to jednou udělali kdyby dělali problémy


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 09-08-2016 10:13 AM

podivej se na mail


Re: RE: ZJ 5.2 paulie - Pakosta - 09-08-2016 10:17 AM

(09-08-2016 10:05 AM)paulie napsal(a):  tak to je paráda PalecNahoru takže kvůli tomu já musím opět na evidenčku,400kč a jít s tím na poštu. ještě s autem co brutálně tlakuje. udělal jsi mi fakt radostnavíc už předtím dělali problémy,kdoví na jakého technika trefím. a to jen kvůli tomu,že ty ses musel objednat a nemohl jsi tam zajít kdykoliv dřív. to že nejsi objednaný na konkrétní čas,neznamená že tě neveznmou,nebo že budeš čekat nevím jak dlouho.

Ono nemuzes srovnavat Prahu s nejakou Prostredni Lhotou. Ze by se bez objednani nedockal treba ten den vubec je v Praze dost pravdepodobne. Ja mam vse na fa ktera ma sidlo na Dobrisi a tam jdu k okynku rovnou a spousta veci se tam da ukecat. Me taky propadla evidencka a tim ze me tam znaj to nechali bejt. V Praze na to nemaj naladu ani cas se s tebou vykecavat. Radsi te hned poslou do hajzlu. Nedavno jsem uase treba potreboval souhlas leasingovky na vymenu spz. Pani my dala svuj email a cekali jsme az to leasingovka posle. Zadna krec to by mi v Praze nikdy neproslo


RE: ZJ 5.2 paulie - paulie - 09-08-2016 10:19 AM

ono je to asi taky o náhodě... já jsem v zimě přepisoval auto v Praze,počkal jsem si asi hodinku,to mi tak zlé nepřišlo,ale taky to bude úřad od úřadu....


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 09-08-2016 10:33 AM

(09-08-2016 10:17 AM)Pakosta napsal(a):  
(09-08-2016 10:05 AM)paulie napsal(a):  tak to je paráda PalecNahoru takže kvůli tomu já musím opět na evidenčku,400kč a jít s tím na poštu. ještě s autem co brutálně tlakuje. udělal jsi mi fakt radostnavíc už předtím dělali problémy,kdoví na jakého technika trefím. a to jen kvůli tomu,že ty ses musel objednat a nemohl jsi tam zajít kdykoliv dřív. to že nejsi objednaný na konkrétní čas,neznamená že tě neveznmou,nebo že budeš čekat nevím jak dlouho.

Ono nemuzes srovnavat Prahu s nejakou Prostredni Lhotou. Ze by se bez objednani nedockal treba ten den vubec je v Praze dost pravdepodobne. Ja mam vse na fa ktera ma sidlo na Dobrisi a tam jdu k okynku rovnou a spousta veci se tam da ukecat. Me taky propadla evidencka a tim ze me tam znaj to nechali bejt. V Praze na to nemaj naladu ani cas se s tebou vykecavat. Radsi te hned poslou do hajzlu. Nedavno jsem uase treba potreboval souhlas leasingovky na vymenu spz. Pani my dala svuj email a cekali jsme az to leasingovka posle. Zadna krec to by mi v Praze nikdy neproslo
ano je to tak, ja jsem tam byl uz dvakrat drive, jednou ten den dopoledne uz listky na ten den nevydavali vubec, podruhe rano jeste ano, ale po sesti hodinach jsem byl nuceny odejit. takze bez objednani na ten Urad je nesmysl, to mozna lidi co nemaji pocitac/internet.

jojo ja jsem tu pani prosil ale marne. jen mlcela a hledela, jak si balim papiry do obalky a odchazim .. total fiasco. praha rulez

pritom co je za problem ze ta evidence byla delana pred 18 dnama a ne pred 14 ble_ju


Re: ZJ 5.2 paulie - Pakosta - 09-08-2016 10:36 AM

Ona ma takove narizeni a toho se drzi. Nechce treba riskovat flek ze ji pak vylejou. Je to tezky. Blb je ten co to vymyslel a trosku ty a i ja byl tim ze to neznas a nechal to propadnout. Chybama se clovek uci.


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 09-08-2016 10:44 AM

jo urednice jen dela svou praci, to je v pohode, chapu ji.

no ja jsem to psal i Pavlovi, ze nejblisi datum je na dnesek hned jak mi prisly ty papiry od nej (jemu se podarilo zaridit tu evidenci, mne se to nepodarilo v praze ani pres zname) proste jsme si toho asi nevsimnuli. a ja se priznam ze jsem netusil ze nejaka kontrola je platna na 14 dnu Zklamánek


Re: ZJ 5.2 paulie - Pakosta - 09-08-2016 10:51 AM

Ja myslim ze sis to ani nemel moc kde vsimnout. Leda bys sledoval kazdy novy zakon nebo ti to nekdo rek a nebo nase varianta zkusil si to na vlastni kuzi. A myslim ze to neni tak dlouho co to platilo mesic


RE: ZJ 5.2 paulie - paulie - 09-08-2016 10:52 AM

(09-08-2016 10:44 AM)ninetyone napsal(a):  jo urednice jen dela svou praci, to je v pohode, chapu ji.

no ja jsem to psal i Pavlovi, ze nejblisi datum je na dnesek hned jak mi prisly ty papiry od nej (jemu se podarilo zaridit tu evidenci, mne se to nepodarilo v praze ani pres zname) proste jsme si toho asi nevsimnuli. a ja se priznam ze jsem netusil ze nejaka kontrola je platna na 14 dnu Zklamánek
Já jsem si to zas vůbec neuvědomil,že objednaný jsi za víc jak 14 dní Váhaveček


RE: ZJ 5.2 paulie - ninetyone - 09-08-2016 10:54 AM

kluci da se na tu preregistraci pouzit i zaznam z Stk, misto evidecni kontroly? protoze Pavel bude asi delat Stk v rijnu tak me napadlo pockat do rijna, a pak tam pujdu znova, s papirem z Stk? to by slo?